Chcesz kupić PS4? Pozostały Ci tylko używki w astronomicznych cenach

PS4 i cebula
PS4

Kiepska dostępność konsol nie ominęła nawet PS4. Choć Sony dalej produkuje swoją poprzednią generację, dostanie jej w sklepach internetowych graniczy z cudem. O ile chcecie kupić nówkę.

PlayStation 4 nie jest dostępne do kupienia w sklepie internetowym żadnego polskiego elektromarketu. Jedyne dostępne sztuki da się zgarnąć stacjonarnie i ciężko określić, ile będzie trzeba wydać, jak już się trafi na nowe PS4 w sklepie.

Jeśli chcecie kupić używaną konsolę również nie będzie to łatwe (a przynajmniej tanie) zadanie. Kupienie używanej konsoli PlayStation 4 Slim 1TB z kontrolerem w zestawie to koszt około 900 złotych, a i tak jest to jedna z najniższych cen. Niektórzy sprzedają nawet używane konsole w wersji Fat 500 GB za 850-900 złotych. Znaczna większość dostępnych używanych konsol kosztuje około 1000 złotych.

Oferty z używanym PS4
Przykładowe oferty z polskiego serwisu aukcyjnego

Oczywiście PlayStation 4 to nadal bardzo solidna konsola, która będzie otrzymywać nowe gry jeszcze przez przynajmniej rok. Nie zmienia to faktu, że 1000 złotych za używany sprzęt (szczególnie w wersji Fat 500 GB) to bardzo dużo. Miejmy nadzieję, że „nówki” niedługo wrócą do sklepów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie