Wiele zapomnianych tytułów z ery PS3 i Xbox 360 ma rzekomo powrócić

Wiele zapomnianych tytułów z ery PS3 i Xbox 360 ma rzekomo powrócić
PS3 X360

Leaker Oops Leaks wskazuje na wielki powrót gier z ery PS3 i Xbox 360. Być może w kolejnych latach powrócimy do znanych gier dzięki ich kontynuacjom i nowym wydaniom.

Choć przecieki nie wydają się zbyt konkretne, mogą okazać się czymś bardzo ciekawym dla graczy spragnionych wielu zapomnianych tytułów.

Gry z ery PS3 i Xbox 360 powracają

Oops Leaks jest leakerem, który do tej pory nie ma zbyt wielu potwierdzonych przecieków na koncie. Z tego względu radzę traktować wszelkie informacje od niego ze sporą dozą dystansu. Najnowsze rewelacje brzmią jednak na tyle ciekawie, że szkoda byłoby o nich nie wspomnieć.

Oops w niedawnym wpisie rozgrzał entuzjazm w graczach tęskniących za dawnymi tytułami wydawanymi na siódmą generację konsol. Jego zdaniem w kolejnych latach powinniśmy doczekać się prawdziwego powrotu wielu znanych, acz zapomnianych przez lata produkcji.

Witam. Przepraszam za zbyt długą ciszę. Zebrałem sporo informacji z kilku różnych źródeł i wkrótce się nimi podzielę. Mogę powiedzieć, że całkiem spora ilość zapomnianych tytułów z ery PS3/X360 powróci w najbliższych latach.

Oops Leaks na Twitterze

Co to oznacza? Zdrowy entuzjazm sugeruje potwierdzenie wstecznej kompatybilności dla wielu starszych tytułów. W komentarzu Oops odpowiada jednak, że wcale nie o to chodzi. No cóż, inne możliwości to remastery, remake’i oraz rebooty bądź kontynuacje. Czy to dobra wiadomość? Dla wielu graczy zapewne tak, choć nie wszyscy chcą ciągle powracać do tego, co już było i czekają na zupełnie nowy gry i marki. Jeżeli plotki mają w sobie choć ziarno prawdy – zapewne w kolejnych miesiącach usłyszmy na ten temat więcej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie