Ruszyły zapisy na pre-order PS VR2. PlayStation przygotowuje się do walki ze skalperami

PS VR2 - kontrolery trzymane w dłoniach
PS5

PlayStation w części zakątków świata posiada swój własny sklep internetowy, skąd można bezpośrednio zamawiać produkty do domu. Usługa nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale dzięki niej część graczy ma już możliwość powalczenia o szybki zakup PS VR2.

Aby skorzystać z okazji, należy wejść na stronę PlayStation Direct i zalogować się kontem PSN, a następnie zapisać się do specjalnej listy chętnych zakupić PS VR2. Niedawno wymieniony sklep zaczął obsługiwać m.in. Wielką Brytanię, więc część Polaków będących „na wyspach” może skorzystać z tej okazji. Zdecydowanie dostęp do Directa przydałby się w Polsce. Pomogłoby to zaopatrzyć się w samo PS5, które będzie wymagane do działania drugiej wersji gogli VR stworzonych z myślą o graniu.

Niestety, dalej nie jest znany wygląd samych gogli. Po dziś dzień zostaje on tajemnicą, choć wygląd nowych kontrolerów został już kilka tygodni temu zaprezentowany światu.

Niewiadomą pozostaje także data premiery sprzętu. Według danych analityków branży growej zapowiada się, że gogle VR od Sony trafią do sprzedaży w drugim kwartale 2022 roku, tj. w kwietniu, maju lub czerwcu. Szczerze mówiąc, brzmi to na dość optymistyczny scenariusz, ale są i też stosowne argumenty stojące za takim myśleniem. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie