PlayStation chwali się PS VR2. Nowe wideo oferuje kompletny wgląd w sprzęt

PS VR2 na nowym filmie od PlayStation. Firma oferuje wgląd w sprzęt
Newsy PS4 PS5

PlayStation opublikowało kolejne materiały pozwalające poznać PS VR2 od środka. I to dosłownie. Premiera urządzenia jest już coraz bliżej.

Jesteśmy coraz bliżej debiutu nowej generacji gogli wirtualnej rzeczywistości od PlayStation. Headset PS VR2 zapowiada się naprawdę obłędnie i choć będzie trzeba za niego nieco zapłacić, wiele wskazuje na to, iż będą to dobrze wydane pieniądze. W końcu Sony szykuje dla nas sporo premier, w tym spin-offów popularnych marek powstałych z myślą o VR.

PS VR2 “od środka”

Teraz firma zdecydowała się zaprezentować nam sprzęt w całej okazałości. I mam na myśli faktycznie “całej”. Dwa nowe filmy na YouTube podsumowują informacje o headsecie i prezentują nam kompletne rozłożenie go na części z wyjaśnieniem ich funkcjonalności. Łącznie możemy na niemal 20 minut materiału. Dla każdego, kto nie może doczekać się premiery urządzenia, jest to raczej seans obowiązkowy.

Warto przypomnieć, że PS VR2 zadebiutuje w naszym kraju 22 lutego 2023 roku i kosztować ma 2999,00 zł w wersji podstawowej. Dostępna będzie również edycja z grą Horizon: Call of the Mountain za 3269,00 zł. Już na premierę możemy liczyć na istny wysyp nowych gier. Już wcześniej wydane tytuły jak choćby Resident Evil Village czy Gran Turismo 7 otrzymają aktualizacje wprowadzające tryb VR.

W tym miejscu znajdziecie wszelkie informacje dotyczące premierowych gier na nową generację VR od PlayStation.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie