Wiemy, kiedy należy spodziewać się premiery PS VR2

PS VR 2 - gogle - PG
Newsy PS5

PlayStation potwierdziło, kiedy mniej więcej zadebiutuje PS VR2. Nowa generacja wirtualnej rzeczywistości powinna zadebiutować w ciągu kilku miesięcy.

Sony zapowiedziało, że PlayStation VR2 ukaże się już na początku przyszłego roku. Do tej pory nie znaliśmy przybliżonego terminu premiery sprzętu i jedynie analitycy wskazywali, że zadebiutuje on w pierwszym kwartale 2023 roku. Dobrze, że wreszcie doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia tej wieści.

Choć poznaliśmy już pełną specyfikację nowych gogli VR od Sony, wciąż nie ujawniono kilku kluczowych informacji, w tym ceny. Ponadto, choć ogłoszono już kilka produkcji zmierzających na platformę, PlayStation niechętnie chwali się kolejnymi tytułami mającymi ukazać się na nowej generacji sprzętu do wirtualnej rzeczywistości. Według wcześniejszych informacji mamy otrzymać jednak więcej gier startowych, niż dostało PS5.

Niedawno zaprezentowano kilka ciekawych funkcji, które znajdziemy w PS VR2. Zestaw zaoferuje między innymi tryb kinowy umożliwiający „oglądanie” gier z PS5 w wirtualnej rzeczywistości oraz „see-through view” pozwalające na rozejrzenie się po pokoju bez ściągania gogli.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie