Kiedy zobaczymy PS VR2 w akcji? Dziennikarz słyszał pozytywne wieści

PlayStation - zdjęcie z targów
Newsy PS5

Wygląda na to, że pokaz PS VR2 może być blisko. Znany dziennikarz słyszał plotki o nadchodzącej prezentacji sprzętu PlayStation.

Jeff Grubb twierdzi, że PlayStation może pokazać swoje gogle VR w pełnej krasie bardzo niedługo. Choć nie padła konkretna data, warto wspomnieć, że zbliżamy się do sezonu dużych konferencji od najsłynniejszych wydawców, co może sugerować, iż Sony szykuje się do własnego eventu. Plotki na temat wydarzenia krążą zresztą w sieci już od paru tygodni. Oczywiście ani doniesienia o nieodległym pokazie VR2, ani te o evencie Sony nie są niczym oficjalnym, więc podchodźcie do nich z dystansem.

Choć widzieliśmy już PlayStation VR2 na zdjęciach i znamy jego specyfikację, wciąż nie opublikowano bardziej konkretnych materiałów. Znamy ledwie jeden tytuł ekskluzywny zmierzający na platformę, a i sposób działania niektórych funkcji, na przykład śledzenia oczu, w grach wciąż pozostaje tajemnicą. Jeśli nowa platforma VR od Sony nie jest daleka od premiery, przydałaby się bardziej konkretna prezentacja.

Jakiś czas temu w sieci pojawił się przeciek wskazujący, że premiera PS VR2 miała być zaplanowana na bieżący rok, ale doszło do opóźnień w dostawach części i miała zostać wewnętrznie przesunięta na przyszły rok. Na ten moment możemy tylko gdybać odnośnie tego, kiedy faktycznie zadebiutuje PlayStation VR2.

Jeśli PS VR2 zaoferuje jakość, wydajność oraz bibliotekę gier konkurencyjną dla PC VR lub Meta Quest, może bardzo mocno namieszać na rynku VR. Wirtualna rzeczywistość zgarnia dla siebie coraz więcej zainteresowania i jeśli Sony chce ukroić sobie kawałek tego tortu, musi zaoferować solidną propozycję nie tylko dla weteranów VR, ale też graczy, którzy chcą dopiero zapoznać się z tym segmentem gamingu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie