PS Store - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Do wyprzedaży na PS Store dołączyło ponad 200 gier. Sprawdźcie najciekawsze oferty

W PS Store nadal trwają spore promocje. Do oferty dołączyło ponad 200 przecenionych gier, a my wybraliśmy parę najciekawszych propozycji.

Od jakiegoś czasu w PS Store trwają spore promocje. Przeceniono kilkaset produkcji, a niektóre gry da się też zgarnąć w bardzo atrakcyjnych cenach. Sony dodało właśnie do puli okazji sporo gier. Jeśli akurat polujecie na jakiś tytuł na PS4 lub PS5, istnieje spora szansa, że da się go teraz kupić w promocyjnej cenie. Przeceniono zarówno wysokobudżetowe produkcje, jak i mniejsze gry indie oraz DLC.

Przygotowaliśmy zestawienie dziewięciu promocji, na które według nas zdecydowanie warto rzucić okiem.

Promocje w PlayStation Store potrwają aż do 19 sierpnia.

Jeśli chcecie być na bieżąco z przecenami dotyczącymi każdej platformy, koniecznie wpadnijcie na nasz dział z promocjami. Codziennie publikujemy tam najbardziej warte uwagi oferty. Dodatkowo znajdziecie tam też pełne listy gier z najciekawszych wyprzedaży.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się