Gry na PS5 i PS4 w promocji. Ponad 1000 tytułów na liście w PS Store

PS-Store
Newsy PS4 PS5

W PS Store ruszyła właśnie nowa wyprzedaż gier „Critics’ Choice Sale”. Kupimy taniej takie hity na PS5 i PS4 jak Dead Space, Diablo IV czy Mortal Kombat 1. No i jest szansa na dodatkową obniżkę cen, ale sami musicie się o nią postarać.

Warto zajrzeć dzisiaj do PlayStation Store, ponieważ Sony uraczyło nas nowymi promocjami na gry PS5 i PS4. Przeceniono ponad tysiąc tytułów, w tym najlepiej oceniane hity. Wiemy, że czasem proponowane na promocjach ceny nie są dla Was satysfakcjonujące. Dlatego przypominamy, że zawsze można zrobić sobie dodatkowy rabat. Żeby obniżyć wszystkie ceny na wyprzedaży w PS Store, należy po prostu skorzystać z promocji na doładowania PSN. A tak się składa, że w Instant Gaming znajdziemy najlepsze ceny na karty, które dodają fundusze do portfela:

Promocje na gry w PS Store. Co wybrać na PS5 lub PS4?

Wszystkie przecenione tytuły przejrzycie bezpośrednio na stronie akcji w PlayStation Store. Natomiast poniżej wybieramy kilka naprawdę wartych uwagi produkcji, które szczególnie polecamy:

  • Dead Space [PS5] – 174,95 zł
  • EA SPORTS FC 24 Standard Edition [PS4 / PS5] – 129,46 zł
  • Diablo IV – Standard Edition [PS4 / PS5] – 209,40 zł
  • Ghostrunner 2 [PS5] – 118,30 zł
  • Mortal Kombat 1 [PS5] – 203,40 zł
  • Final Fantasy Pixel Remaster I-VI Bundle [PS4 / PS5] – 255,20 zł
  • Dziedzictwo Hogwartu [PS5] – 191,40 zł

Promocja na gry obowiązuje do 15 lutego, więc mamy jeszcze dwa tygodnie, by coś dla siebie wybrać.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie