Ogromna promocja na gry PS5 i PS4. Za moment startuje Letnia Wyprzedaż w PS Store

promocja playstation
Newsy PS4 PS5

Nowe i stare hity z rabatem odejmującym 75% ceny. Sony wie, jak zachęcić nas do zakreślenia w kalendarzu wielkiej imprezy w PS Store.

Powstrzymajcie swoją rządzę zakupów na produkcje PS5 i PS4. Jeśli tego nie zrobicie, to stracicie miliony złotych i odznakę łowcy okazji. To będzie iście trudne zadanie dla kolekcjonerów, ale ta “świeczka” warta jest tych wszystkich gier Sony, które lada dzień będą tańsze. Do PS Store dużymi krokami zbliża się cenowa odwilż pod postacią Letniej Wyprzedaży 2023. Kto pamięta poprzednie edycje, ten wie, że warto czekać.

Zaczęło się odliczanie do Letniej Wyprzedaży PS Store

Swoje portfele możecie rozbroić dokładnie 19 lipca i wtenczas macie prawo buszować po sklepie w poszukiwaniu najlepszych ofert. Akcja promocyjna potrwa aż do 16 sierpnia, wiec czasu będzie bardzo dużo. Choć muszę Was uprzedzić, że niektóre rabaciki znikną o wiele szybciej. Sony informuje o tym zdarzeniu na swoim blogu, co by znaczyło, że na część oferty zostanie nałożony specjalny upust cenowy. Dlatego już teraz zastanówcie się, czego brakuje Wam w bibliotece i dodajcie do prywatnej listy życzeń.

Zniżki na gry będą oferowane przez ograniczony czas, a niektóre tytuły zostaną wycofane z wyprzedaży wcześniej*, więc nie przegap możliwości odkrycia kolejnej wspaniałej przygody.

Wpis z blogu Sony

To powiedziawszy przejdźmy do najważniejszego, czyli zapowiadanych rabatów. Teoretycznie cena gier zostanie ścięta do 75%, ale jak sami dobrze wiecie, ostatnie ekskluzywne hity i niedawne premiery będą stały daleko od tej pięknej naklejki. Przy odrobinie szczęścia God of War: Ragnarok, Cyberpunk 2077, Diablo IV lub Elden Ring będą kosztować o kilkadziesiąt złotych miej. Największe bomby spadną najpewniej na tytuły przeżywające gorszą sprzedaż, np. dodatek do The Callisto Protocol, Wild Heart, Forspoken.

O najlepszych promocjach na PS5 i PS4 postaramy się napisać tuż po rozpoczęciu wyprzedaży.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie