PS Plus przyciąga smoki. Masz jednego za darmo

Century-Age-of-Ashes
Newsy PS4 PS5

Dopiero co w PlayStation Store zadebiutowała darmowa gra Century: Age of Ashes. Jeśli ją pobrałeś i myślisz o kupnie DLC, wstrzymaj się. Kto posiada abonament PS Plus, dostanie smoka.

Century: Age of Ashes pojawiło się na PlayStation 4 i PS5 wczoraj, czyli 26 września. To wieloosobowa smocza gra bitewna, w której samotnie lub ze znajomymi toczymy starcia od 3v3 do 6v6.

Masz PS Plus, odbierz dodatek za darmo

Przeglądając PS Store natknąłem się na miłą niespodziankę, którą chcę się z Wami podzielić. A jest nim pakiet Century: Age of Ashes – Laguny Dolkuni, który można przypisać do biblioteki za darmo pod warunkiem, że posiadasz aktywną subskrypcję PS Plus. Zawiera on epickiego smoka oraz 30-dniowy podwójny dopalacz PD. Tutaj go znajdziecie.

Co do samej gry Century: Age of Ashes, wcześniej została ona wydana m.in. na PC. Opinie na temat tytułu są w większości pozytywne, zatem warto samemu sprawdzić, czy rozgrywka przypadnie Tobie do gustu. Deweloper podkreśla, że tytuł jest całkowicie darmowy, a zakupy w grze są wyłącznie kosmetyczne.

Odpalając Century: Age of Ashes możemy wybierać spośród czterech klas smoków, z których każda ma swoje własne umiejętności. Jest Strażnik Wiatru, Maruder, Widmo oraz Burzyciel. Starcia są natomiast toczone w trybach:

  • Masakra: Zabójczy spree 6 versus 6 ze specjalnymi power upami pojawiającymi się na arenie, aby rozpętać piekło na swoich przeciwnikach. To drużynowy Deathmatch w stylu Jeźdźców Smoków.
  • Bramy ognia: tryb, w którym dwie drużyny ścierają się o posiadanie flagi. Zdobywaj punkty przelatując przez specjalne bramy wokół areny trzymając flagę.
  • Łupy wojenne: Kradnij złoto potężnym stworom & drużynie wroga, jednocześnie chroniąc własne gniazdo złota, i dostosuj się do różnych niespodziewanych sytuacji.
  • Przetrwanie: Każdy smokowiec walczy o siebie! Zmierz się z 8 innymi graczami w dzikim i bezlitosnym starciu free-for-all i spalaj swoją drogę, aż na polu bitwy zostanie tylko jeden.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie