Kultowa gra trafi do PS Plus i Xbox Game Pass? To konsolowy “must have”!

PS Plus
Newsy PS5 Xbox Series

Jak głoszą plotki, już niedługo posiadacze abonamentów PS Plus oraz Xbox Game Pass mogą otrzymać naprawdę wyjątkowy tytuł. Mowa o pierwszej odsłonie serii Red Dead Redemption. Choć tytuł ma na karku kilkanaście lat, to w dalszym ciągu stanowi jedną z najlepszych growych opowieści osadzonych na Dzikim Zachodzie. Ciekawe, czy szykuje się również pecetowa wersja tej produkcji…

Red Dead Redemption w PS Plus i Xbox Game Pass?

Są takie gry, które nawet wiele lat po premierze pozostają swego rodzaju niedoścignionym wzorem dla innych. Ba, nawet mimo upływu czasu świetnie bawią, a gracze lubią do nich wracać. Przykładem tak ponadczasowej produkcji jest zdecydowanie Red Dead Redemption z 2010 roku. Choć tytuł wyszedł jeszcze w czasach PS3 i Xbox 360, to nadal jest żywo i ciepło wspomniany przez graczy.

Możliwe, że już niedługo będzie nam dane ponownie udać się na Dziki Zachód w tej produkcji. Jak głosi najnowsza plotka, tytuł ten ma zostać włączony do oferty dwóch abonamentów na PlayStation i Xboksach. Chodzi oczywiście o PS Plus oraz Xbox Game Pass. W kodzie źródłowym strony gry znaleziono informację o tym, że tytuł zostanie dodany do abonamentów. A przynajmniej tak sugerują dataminerzy, którzy zajmują się analizowaniem takich informacji.

Zobacz: Pełna lista gier PS Plus Extra i Premium na maj 2024

Byłoby to z pewnością świetną rzeczą, tym bardziej że niedawno druga część serii pojawiła się np. we wspomnianym abonamencie na PlayStation. A co z pecetową wersją “jedynki”? W tym wypadku również mamy do czynienia z pewnymi plotkami. Nie tak dawno pisałem o tym, że znaleziono poszlaki sugerujące pojawienie się pecetowego portu gry. Czyżby pierwsza odsłona miała wkrótce zawitać równieżna komputery? To z pewnością jest wyczekiwane przez całe rzesze fanów i to od lat.

Źródło: Twitter/purexbox.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie