„Tych gier nigdy nie dostaniemy w PS Plus”. Posiadacze PlayStation stracili na nie nadzieję

PS Plus - gracza masowo anulują subskrypcję, niezadowoleni z podwyżek
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Co miesiąc gracze typują wymarzone gry, które chcą pobrać w ramach oferty PS Plus. Ale na niektóre tytuły już nawet nie liczą i zaczynają wierzyć, że nigdy nie dostaną ich w usłudze.

Zazwyczaj społeczność forum Reddit wymienia gry, które jej zdaniem dostaniemy w PS Plus. Teraz pojawił się wątek zupełnie odwrotny i zaczęto podawać produkcje, które nigdy nie wpadną do usługi. No cóż, taki The Order 1886 od lat jest wymieniany jako marzenie w PlayStation Plus. I nadal jest to tylko marzenie.

Gracze nie wierzą, że te gry wpadną do PS Plus

Reddit’owy wątek nazwany “Które gry Twoim zdaniem NIGDY nie pojawią się w PS Plus?” wciąż się rozrasta. Oprócz głupich odpowiedzi pokroju Starfield, Mario i Zelda, wielu forumowiczów wczuło się w sytuację i argumentowanie swoich typów. I tak najczęściej wymienianymi grami zostały:

  • The Order 1886
  • GTA 5
  • Elden Ring
  • Sifu

Jak widać, są to bardzo dobre tytuły, o które od miesięcy, a nawet od lat, nieustannie proszą posiadacze PlayStation Plus. Jestem ciekaw, czy rzeczywiście nigdy nie zobaczymy ich w usłudze. Ja wciąż mam jednak nadzieję, że Sifu prędzej czy później wpadnie do Plusa.

Na razie cieszmy się tym, co mamy. Przed nami udostępnienie oferty PS+ na wrzesień dla progów Extra i Premium. Na liście sporo ciekawych pozycji, przy których można się bawić długimi godzinami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie