Do sprawdzenia w PS Plus jedna z najgłośniejszych premier 2022 roku

PS Plus z darmowym trialem jednej z najgłośniejszych premier 2022 roku
Newsy PS4 PS5

“Najgłośniejszych”, ale niestety nie tylko z tych pozytywnych powodów. Mimo wszystko w PS Plus wylądował nowy trial – sprawdzicie ubiegłoroczny horror.

Od razu zaznaczę, że należę do tej grupy osób, które bardzo polubiły The Callisto Protocol. Nie miałem wobec gry jakichś wielkich oczekiwań, a liczyłem po prostu na korytarzową strzelankę w klimacie Dead Space. To właśnie dostałem. Mimo wszystko na grę posypały się gromy – od części graczy ze względu na naganny stan techniczny na premierę. Mój redakcyjny kolega postanowił wyjaśnić, czemu nie należy hejtować The Callisto Protocol bez sprawdzenia gry.

Teraz macie ku temu okazję, ale tylko jeżeli spełniacie dwa warunki. Po pierwsze – musicie mieć konsolę PlayStation, a po drugie – potrzeba Wam PS Plusa. W razie czego poniżej prezentujemy sposób na tańszy abonament. Ba, karty doładowujące sprawdzą się nawet w przypadku trwającej wyprzedaży w PS Store!

PS Plus taniej z doładowaniami:

Wracając do rzeczy – nowy trial w PS Plus Extra i Premium już wylądował (za TrueTrophies). Jak wspomniałem wcześniej, chodzi o “epickie” science-fiction w klimacie grozy The Callisto Protocol. To nowa gra Gelna Schofielda i jego zespołu Striking Distance. Schofield odpowiada za popularność Dead Space, więc oczekiwania wobec TCP możecie mieć spore. Mimo kontrowersji być może nawet się nie rozczarujecie.

Trial pozwala Wam na ogranie pierwszej godziny rozgrywki. Jak na przygodę rozpisaną na jakieś 11 godzin, nie jest źle. Sam prolog trwa jednak na tyle długo, że polecam po prostu pomijać filmy przerywnikowe i sprawdzić samą rozgrywkę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie