Szukacie tańszego PS Plusa? A może gier na PS4 i PS5? Oto sposób na zaoszczędzenie

PS Plus taniej. Gry na PS5 i PS4 również. Oto prosty sposób
Newsy PS4 PS5

Karty doładowujące to bardzo prosty i sprytny sposób na tańsze kupno PS Plus, ale też różnych gier na PS5 i PS4. Podpowiadamy, jak z nich skorzystać.

PS Plus to jedna z rzeczy, które są niemal wymagane, jeżeli posiadacie konsolę PS5 lub PS4. Oczywiście nic złego się nie dzieje, jeżeli z subskrypcji nie korzystacie, ale oprócz szeregu różnych korzyści dostaniecie też gwarancję, że nic złego się dopiero nie stanie. W końcu na PS5 występuje błąd przywracający konsolę do ustawień fabrycznych, co potencjalnie może skasować wszystkie niezapisane w chmurze dane zapisu gier. To katastrofa dla gracza, a PS Plus pomaga w tym, aby do niej nie doszło.

Plusowicze mają też inne korzyści. Comiesięczny dostęp do obszernej biblioteki gier to jedna z nich. Nawet w najtańszym planie Essential możemy dostać świetne gry za darmo. W końcu zestaw na lipiec 2023 jest naprawdę dobry i warty uwagi. Nie zapominajmy też o możliwości grania po sieci w różne tytuły. Droższe plany pozwalają nawet sprawdzić świeże gry w ramach abonamentu!

Tańszy PS Plus i gry w PS Store z kartami doładowującymi:

Powyższe kody działają bardzo prosto. W zasadzie wymieniacie przykładowe niemal 90 zł na wirtualne 100 zł. Brzmi jak niezły deal, bo w zasadzie płacicie mniej za więcej. Nie tylko na PS Plus możecie w ten sposób zaoszczędzić. Warto też udać się do PS Store i przejrzeć trwającą wyprzedaż. Wtedy jesteście w stanie zaoszczędzić podwójnie. Jak? Otóż powiedzmy, że zapragnęliście zagrać w The Quarry. Za tytuł w wersji Deluxe zapłacić trzeba 128,37 zł. Możecie jednak kupić kartę o wartości 140 zł za 123,23 zł i tyle samo zapłacicie za samą grę, a do tego zostanie Wam niemal 20 zł na kolejne zakupy! I to wszystko w cenie niższej od nominalnej wartości gry w promocji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie