PS Plus na lipiec 2023 już dostępne. Pobierajcie trzy naprawdę świetne tytuły

PS Plus z gigantyczną nowością już wkrótce | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

Nowy zestaw gier PS Plus Essential na lipiec 2023 jest już dostępny do pobrania! Subskrybenci mogą już teraz cieszyć się trzema naprawdę wyjątkowymi pozycjami.

Oferta PS Plus na lipiec 2023 jest naprawdę dobra. Mówimy tu przecież o wariancie Essential, czyli najtańszej wersji subskrypcji, która co miesiąc nie dodaje do i tak obszernej biblioteki kolejnych dziesiątek pozycji. Mimo wszystko nowe trzy tytuły dostępne w usłudze są naprawdę świetne, szczególnie dla fanów dobrych opowieści, strzelanek i – zgadliście – tytułów niezależnych.

Kup tańszego PS Plusa z doładowaniami do PS Store:

PS Plus lipiec 2023 – gry dostępne do pobrania:

  • Call of Duty: Black Ops – Cold War – PS4 i PS5
  • Alan Wake Remastered – PS4 i PS5
  • Endling – Extinction is Forever – PS4 i PS5

Każdy z tytułów dostępny jest zarówno na poprzednią generację, jak i na PlayStation 5. Mimo że to jedynie trzy gry, potrzeba na nie naprawdę mnóstwo miejsca na dysku. Alan Wake i Endling nie zajmują jakoś wyjątkowo dużo, ale Black Ops – Cold War to zdecydowany rekordzista w tej kwestii. Na szczęście po przejściu głównego wątku fabularnego, możecie go odinstalować i zwolnić trochę miejsca. Jeżeli zaś zależy Wam jedynie na zombie – nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozbyć się niepotrzebnych plików.

Przy okazji przypomnę, że już w przyszłym tygodniu poznamy pełną ofertę nowości dla abonentów wariantów Extra i Premium. Na razie nie wiemy, o jakie gry może chodzić, ale spodziewałbym się klasycznie już sporej liczby nowych tytułów. Szkoda tylko, że największy hit Plusa kompletnie zniknie z biblioteki, ale jeszcze macie troszkę czasu, aby go nadrobić.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie