Subskrypcję PS Plus kupicie teraz taniej. Promocja na Essential, Extra i Premium

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PS4 PS5

Jak pisaliśmy już wcześniej, subskrypcja PS Plus od teraz jest w promocji z okazji Black Friday 2022. Kupicie wybrany jeden z trzech wariantów taniej.

Niedawno pisaliśmy o tym, że nie warto kupować Plusa, bo PlayStation zapowiedziało obniżki z okazji Black Friday 2022. Wyczekiwany dzień w końcu nadszedł i promocja faktycznie ruszyła. W końcu znamy szczegóły limitowanej oferty, dzięki której możemy sporo zaoszczędzić.

PlayStation oficjalnie zachęca do subskrypcji za pomocą 25-procentowej obniżki ceny. Co ciekawe, dotyczy ona jednak wyłącznie wariantów na rok, ale i każdej wersji abonamentu – Essential, Extra i Premium. Najwięcej, ile możemy zaoszczędzić, to 120 złotych na roku Premium.

Promocja na PS Plus Black Friday 2022:

  • PS Plus Essential – 180 zł na rok (wcześniej 240 zł),
  • PS Plus Extra – 300 zł na rok (wcześniej 400 zł),
  • PlayStation Plus Premium – 360 zł na rok (wcześniej 480 zł).

Abonament taniej kupimy w tym miejscu.

Plus to nie tylko możliwość grania w gry wideo przez sieć przy przechowywanie zapisów w chmurze. To również comiesięczny zestaw darmowych gier, które przypiszemy do konta. Od czerwca Plusa kompletnie przemodelowano, dzięki czemu każdy wariant daje nam inne korzyści. Inwestując m.in. w Premium, otrzymamy całą bibliotekę klasycznych gier w streamingu i dostęp do popularnych tytułów z PS4. Najnowsze rzeczy w ofercie znajdziecie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie