Black Friday z promocją na PS Plus. PlayStation zapowiada obniżkę

PS Plus w jednym regionie kosztuje 600% więcej. Gracze wściekli
Newsy PS4 PS5

PlayStation zapowiedziało obniżkę na abonament PS Plus z okazji Black Friday 2022. Lepiej się wstrzymać z kupnem, jeżeli aktualnie to rozważacie.

W tym miesiącu oferta PS Plus jest całkiem solidna, a posiadacze abonamentu już teraz mogą pobierać i grać w nowe gry w katalogu. Z drugiej strony są też złe wieści, bo siedem pozycji musiało pożegnać się z Plusem, więc już nie będziemy mogli w nie zagrać. Plus przez lata stał się niejako wymogiem przy korzystaniu z PlayStation, w końcu to nie tylko darmowe gry, ale też zapisy w chmurze czy tryby wieloosobowe.

PS Plus taniej na Black Friday 2022

Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy posiadają Plusa. Jeśli jednak część z Was chciałoby to zmienić, PlayStation szykuje dla Was ofertę. I to całkiem konkretną, bo związaną z Black Friday 2022. Wśród wielu (miejmy nadzieję) tegorocznych promocji trzeba wyróżnić obniżkę na abonament od Japończyków, choć nie znamy jeszcze wszystkich informacji.

PlayStation zdecydowało się jedynie zapowiedzieć nam niższą cenę na Twitterze. Oferta ma wystartować 18 listopada, także polecam przez 3 dni wstrzymać się z ewentualnym zakupem abonamentu.

Wiemy już teraz, iż obniżka wynosić będzie 25%, czyli całkiem sporo (choć zależy, na jak długi czas chcemy kupić Plusa). Na razie powinniśmy oczekiwać na więcej szczegółów, choć jeżeli w Polsce promocja także wystartuje, za PS Plus w wersji Premium na rok zapłacimy o 100 złotych mniej. Teoretycznie, bo musimy poczekać jeszcze te trzy dni na pełne ujawnienie oferty.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie