Wyczekiwana w PS Plus gra trafia do abonamentu, lecz możesz pograć przez ograniczony czas

PS-Plus-Sifu
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Tuż przed ogłoszeniem oferty PS Plus na listopad dla progu Essential, posiadacze jednego z wyższych progów dostali wersję próbną hitu, o który gracze proszą od miesięcy.

Co miesiąc sprawdzam, jakie gry społeczność Reddit typuje do nadchodzących ofert PS Plus. Od bardzo dawna jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów jest Sifu, gra akcji w konwencji chodzonej bijatyki. No i stało się, gra pojawiła się właśnie w PS Plus Premium. I choć jest to pełna wersja do pobrania, możemy w nią pograć przez ograniczony czas. Dostaliśmy triala.

PS Plus Premium – pobieraj trial Sifu

Zatem jeśli subskrybujesz najwyższy próg PlayStation Plus, możesz sprawdzać pełną wersję Sifu na konsolach PS5 i PS4. Wersja próbna pozwala na godzinną zabawę przy tym tytule.

Mam obawy, że skoro Sifu pojawił się teraz w formie triala, to sama gra szybko nie trafi do comiesięcznej oferty Essential lub Extra. Zazwyczaj jest tak, że Sony usuwa wersje próbne gier, które rozdaje w abonamencie. Cóż, obym się mylił… Tutaj dodam, że trial Sifu będzie dostępny w PS Store jedynie do 28 stycznia 2024 roku, więc jeśli już gra ma trafić np. do PS Plus Essential, to możemy się jej spodziewać najwcześniej w lutym.

Warto wspomnieć, że jeśli grasz na PS5, nie musisz pobierać triala, żeby w niego zagrać. Tytuł został udostępniony na nowej generacji w ramach streamingu, który jest również nową funkcją w PS+ Premium.

Sifu to gra przygodowa w konwencji bijatyki, która została wydana m.in. na PS5 oraz PlayStation 4 już ponad rok temu. Gra szybko zdobyła popularność i uznanie nie tylko recenzentów, ale i samych graczy. Wersja na PS5 posiada ponad 540 ocen na Metacritic, z których średnia to 8.1/10.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie