PS Plus z ostatnimi dniami na sprawdzanie wielkiego hitu. Sony przerzuci go do oferty PS Plus Essential?

PS-Plus-Sifu
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Po trzech miesiącach, z PlayStation Store zniknie wersja próbna genialnej produkcji, za którą gracze po prostu szaleją. Jeśli posiadasz PS Plus Premium, korzystaj z okazji.

PS Plus Premium to dziesiątki darmowych triali, o których zawsze Was informujemy. Sony często dodaje do listy coś nowego, lecz niestety niektóre wersje próbne są po jakimś czasie usuwane. Zbliżamy się właśnie do “wyrzucenia” z listy triali Sifu, czyli niesamowicie dobrej gry. Posiadacze konsol PlayStation od miesięcy marzą, by dostać ten tytuł w ramach comiesięcznego pakietu w ofercie PS Plus Essential. Póki co, możemy korzystać jedynie z triala w progu Premium, lecz jedynie do 28 stycznia.

PS Plus Premium z ostatnią szansą na Sifu. Co dalej?

Społeczność PlayStation co miesiąc podaje swoje typy do nowej oferty PS+. I praktycznie zawsze Sifu jest jedną z najczęściej wymienianych gier. Widać, jak bardzo chcielibyśmy dostać ten tytuł w ramach oferty Essential, lub choćby Extra. Niestety, Sony zaoferowało nam jedynie trial Sifu w pakiecie Premium. Dostaliśmy go pod koniec października zeszłego roku i teraz, po trzech miesiącach, zostanie on usunięty. Trial zniknie z PS Store już za kilka dni, 28 stycznia. Zatem to ostatnia chwila, by choć przez jedną godzinę, bo tyle grania oferuje trial, sprawdzać ten wyśmienity tytuł.

Zastanawiam się, co dalej. Sifu nie jest obecne w abonamencie Xbox Game Pass, więc może gra pojawi się w usłudze Sony? To z pewnością byłaby bomba oferty PS Plus luty 2024. Sony ma ogłosić tytuły Essential na przyszły miesiąc już 31 stycznia, czyli tuż po usunięciu traiala Sifu z pakietu Premium.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie