Oprócz nowych gier z PS Plus Extra, gigantyczny hit do sprawdzenia

PS-Plus-Dead-Island-2
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dzisiaj Sony nie tylko udostępnia gry z oferty PS Plus Extra i Premium. Posiadacze drugiego z wymienionych abonamentów, mogą sięgnąć po coś wyjątkowego.

Subskrybenci PS Plus Premium mogą wpadać do PS Store po nowy trial i tym razem naprawdę warto. Sprawdzimy go zarówno na PS5, jak i na starszym PlayStation 4. Co warto wspomnieć, posiadacze “piąteczki” nawet nie muszą pobierać pliku, ponieważ mogą przetestować grę prosto z chmury, czyli strumieniowo. To kolejna wersja próbna w PS Plus Premium, którą otrzymaliśmy w lutym. Łącznie możemy sprawdzać ponad 120 tytułów. Jakie? Zapraszamy do naszego spisu. Pamiętajcie też, że każdą wersję abonamentu można kupić taniej w PS Store, jeśli doładujemy portfel kartami z promocji:

PS Plus Premium dostał trial Dead Island 2

Dead Island 2 to druga odsłona popularnej serii, w której walczymy o przetrwanie podczas apokalipsy zombie. Walczymy długo i wytrwale, a przedsmak jatki możemy poznać pobierając trial. Pozwala on uruchomić grę na 2 godziny. To jeden z większych triali, jaki jest dostępny w progu Premium i jednocześnie jeden z lepszych, więc pobierajcie! Średnia z blisko 6 tys. ocen w PS Store wynosi 4.4/5, a więc całkiem sporo.

Fabuła Dead Island 2 kontynuuje wydarzenia z pierwszej części. Wirus wciąż mutuje i rozprzestrzenia się po Stanach Zjednoczonych, zatem spotkamy się z jego skutkami w Kalifornii. Wojsko nie daje sobie rady i wycofuje oddziały z Los Angeles, więc miasto zostaje bez militarnego wsparcia. Zombiaki kąsają wszystkich, lecz jak sie okazuje, nie każdy zainfekowany przemienia się w potwora. Niektórzy zyskują nadnaturalne zdolności i stają do walki. I właśnie w jednego z takich “ocalałych” przyjdzie nam wcielić się w Dead Island 2.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie