Dzisiaj możesz pobrać i sprawdzić gry z oferty PS Plus Essential na październik 2023

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Choć Sony udostępni gry z oferty PS Plus Essential na październik dopiero po weekendzie, dzisiaj możesz przetestować dwie z nich. Posiadacze pakietu Premium mają trzy godziny, by się przy nich pobawić.

Wspominaliśmy już dzisiaj, ile miejsca na dysku konsol PS5 i PS4 przygotować, by pobrać gry z oferty PS Plus październik 2023. Zostaną one udostępnione wszystkim graczom w najbliższy wtorek, 3 października około południa. Lecz jeśli posiadasz abonament w wersji Premium, nie musisz czekać kilku dni. Już dzisiaj sprawdzaj dwie z trzech gier, które trafią wkrótce do pakietu Essential.

Przetestuj The Callisto Protocol oraz Weird West z oferty PS Plus

Przypomnę, że w październiku pobierzemy w ramach PlayStation Plus Essential gry The Callisto Protocol, Weird West oraz Farming Simulator 22. Dwie pierwsze posiadają triale, zatem kto chce je sprawdzić, oto linki:

The Callisto Protocol to survivalowy horror, w którym akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Akcja rozgrywa się w oddalonej o 300 lat przyszłości, gdzie wcielamy się w Jacoba Lee, więźnia osadzonego w zakładzie o zaostrzonym rygorze położonym na księżycu Jowisza, Kallisto. Z niewyjaśnionych przyczyn, więźniowie zaczynają przemieniać się w krwiożercze istoty. Nas i kilku innych “wybrańców” ten los ominął, lecz teraz musimy walczyć o przetrwanie.

Natomiast Weird West jest ciekawą odmianą gry RPG akcji, dla fanów Dzikiego Zachodu. Trafiamy jednak nie do krainy rewolwerowców znanej z filmów. Gra przesiąknięta jest mrocznym klimatem fantasy, zatem przyjdzie nam walczyć również z istotami nie z tej Ziemi.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie