PS Plus październik 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Przeciek PS Plus na październik 2021 zdenerwował wielu graczy

Wyciekła oferta PS Plus na październik 2021 nie przypadła do gustu niektórym fanom PlayStation. Przeciek spotkał się z falą negatywnych komentarzy.

Powodów do narzekań nie brakuje. Jednych wkurzyło to, że do zestawu ma trafić obecne w PS Plus Collection MKX, a innych fakt, że jakość rozdawanych gier pozostawia trochę do życzenia. Co więcej, zdaniem niektórych graczy, w październiku Sony powinno sprezentować gry nawiązujące do tematyki grozy, ponieważ zbliża się Halloween.

Gracz 1: Aha, więc dlatego zorganizowali promocję na PS Plus za 1 dolara. Ma to sens.

G2: Dawanie (Mortal Kombat – red. ) X zamiast 11 jest tak żenujące, 11 nie jest już nawet nowością.

G3: W październiku można by się spodziewać growych horrorów. Zamiast tego dostaniemy okropne gry.

G4: Mam już Mortal Kombat w PS Plus Collection, a nie gram w sieciowe FPS-y ani gry sportowe. Moje rozczarowanie jest kolosalne, a mój październik zrujnowany.

Wybrane komentarze z forum Reddit

Nie ma co ukrywać, oferta PS Plus październik 2021 nie należy do najlepszych w historii usługi. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko jest kwestią gustu i choć większość graczy może nie być zadowolona z takiej oferty, z pewnością znajdą się osoby, którym się ona spodobała.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się