PS Plus październik 2021

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

PS Plus październik 2021 – przeciek ujawnia ofertę. Jest słabo!

Za pośrednictwem serwisu Dealabs poznaliśmy gry z oferty PS Plus na październik 2021. Tym razem także nie ma szału.

Autorem przecieku jest „nieomylny” informator ze strony Dealabs o pseudonimie billbil-kun, którego wieści na temat Plusa już kilka razy okazywały się prawdziwe. Zgodnie z danymi ujawnionymi przez billbil-kuna, w październiku otrzymamy standardowo trzy produkcje – z czego jedna będzie w wersji na PS5. Oto one:

  • Hell Let Loose (PS5)
  • Mortal Kombat X (PS4)
  • PGA TOUR 2K21 (PS4)

Lista jest jaka jest – wielu osobom może się nie podobać, zwłaszcza że drugą z oferowanych gier – a mianowicie Mortal Kombat X – użytkownicy PlayStation 5 otrzymali już za darmo w ramach PS Plus Collection. Podobną sytuację mieliśmy w przypadku Days Gone. Jak widać, Sony lubi się powtarzać.

Oczywiście należy pamiętać, że jakkolwiek wiarygodny by nie był, powyższy przeciek pozostaje tylko przeciekiem. Na oficjalne ujawnienie październikowej oferty przez PlayStation trzeba jeszcze chwilę poczekać – najprawdopodobniej do 1 października. Nowe gry będą dostępne od 5 października.

Zarazem przypominamy, że do tego czasu abonenci PS Plusa mają do odebrania całkiem fajne produkcje. Oferta na wrzesień zawiera Hitmana 2, Overcooked! All You Can Eat i Predatora: Hunting Grounds.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się