Gracze wybierają najlepszą grę w PS Plus w 2021 roku. Prowadzą dwa tytuły

Platynowe trofeum PS Plus
PS4 PS5

Ten rok był bez wątpienia dobry dla graczy. Subskrybenci PS Plus wybierają na forum Reddit najlepszą grę, jaka trafiła do usługi w 2021 roku.

Wybór był trudny i poszczególne typy mocno się od siebie różnią. Znalazło się wiele ciekawych wyborów i gracze nie zawsze najchętniej wybierali te najpopularniejsze produkcje.

Wśród głosów społeczności znajdziemy takie tytuły jak: Remnant From The Ashes, Overcooked: Jesz ile chcesz, Bugsnax i Star Wars: Squadrons. Nie były to jednak najpopularniejsze odpowiedzi społeczności graczy.

W liczbie głosów zdecydowanie przodują Final Fantasy VII Remake oraz Control: Ultimate Edition. Dwa hity z PS Plus zebrały rzesze fanów i nic dziwnego, że to one zdominowały głosowanie. Są to też rzecz jasna bardzo, bardzo dobre gry, które zostały również docenione przez krytyków.

Oczywiście nie jest to żadnego rodzaju oficjalne głosowanie, a coś w rodzaju uhonorowania poszczególnych ofert przez fanów. Niemniej jeśli chcecie wybrać najlepszą grę roku (niekoniecznie z Plusa), PlayStation organizuje swoje własne wydarzenie, w którym głosować może każdy. Przeczytacie o nim w tym miejscu.

Jeśli jesteście subskrybentami PlayStation Plus, pamiętajcie, że dostępna jest nowa oferta na grudzień. Jej opis znajdziecie w tym artykule.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie