PS Plus na styczeń już dostępne. Trzy świetne gry do odebrania na PS4 i PS5

PS Plus na styczeń 2024 już dostępne. Trzy świetne gry do pobrania
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

PS Plus na styczeń 2024 jest już dostępne dla wszystkich abonentów na PS4 i PS5. Pobiorą oni trzy świetne produkcje, w tym świetne A Plague Tale: Requiem.

Pełna oferta PS Plus na styczeń 2024 roku jest znana już od jakiegoś czasu. Teraz w końcu obiecane trzy gry stały się dostępne już do pobierania. Subskrybenci PlayStation Plus, flagowej usługi Sony, mogą więc cieszyć się możliwością odebrania wspomnianych pozycji. I tym razem nie ma co narzekać, bo mówimy o bardzo dobrych i cenionych tytułach. Ja akurat dwa z nich przeszedłem na PC, ale wybrzydzać nie zamierzam.

Trzy nowe gry w ofercie PS Plus Essential na styczeń 2024:

W tym miejscu pragnę polecić drugą część A Plague Tale, czyli zaskakująco udaną narracyjną przygodówkę osadzoną w świecie demonicznych szczurów, zjadających wszystko na swojej drodze. Gra w wersji na PS5 nie tylko wygląda świetnie, ale i działa znakomicie, a prezentowana fabuła może zachwycić. Po więcej zapraszam do naszej recenzji gry w wersji PC.

Evil West to polski western wzorowany na hack’n’slashach w stylu God of War. Strzelamy do wampirów, siekamy je i ogólnie skupiamy się przede wszystkim na rozwałce, ale bardzo atrakcyjnie podanej. Nobody Saves the World może przemówić do fanów indyków, choć jest to niezwykle piękna, klimatyczna i wciągająca przygoda osadzona w wyjątkowym świecie.

Jeżeli zamierzacie “poszerzyć” doświadczenie którejkolwiek z tych gier, każda z nich oferuje ciekawe dodatki lub bonusy. Obawiacie się o dostępne na dysku miejsce? Polecam udać się do naszego tekstu, w którym wyjaśniamy, ile miejsca potrzeba zwolnić.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie