Pierwsza gra z PS Plus na luty 2024 ujawniona. Będzie ekskluzywna premiera

PS Plus na luty 2024 z premierową grą! | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

To może być wielki hit na PS5! Znamy pierwszą grę, która na premierę pojawi się w PS Plus na luty 2024. Trochę jak Splatoon, ale z… pianą.

PlayStation Plus rozpieszcza użytkowników. Ostatnio subskrybenci usługi mogą liczyć na sporo atrakcyjnych dodatków, w tym m.in. bonusy do Final Fantasy VII Rebirth. Oferta na styczeń dała się poznać jako jedna z lepszych w ostatnim czasie, ale wygląda na to, że w lutym również dostaniemy coś potencjalnie ciekawego. Piszę „potencjalnie”, bo nigdy nie wiadomo, ale oczekiwania są dość spore – to może być jeden z pierwszych wielkich hitów ekskluzywnych na konsole PlayStation w tym roku.

Gra zapowiada się na tyle interesująco, że być może warto będzie dla niej właśnie kupić subskrypcję! Jeśli chcecie zrobić to taniej, poniżej znajdziecie listę tanich doładowań do PS Store!

Pierwsza gra w PS Plus na luty 2024 to Foamstars!

PlayStation poinformowało na swoim oficjalnym blogu, że pierwszą potwierdzoną grą w PS Plus na luty 2024 będzie Foamstars. Jest to multiplayerowy tytuł imprezowy silnie inspirowany popularnym Splatoonem z Nintendo Switch. Tym razem jednak gracze nie będą walczyć za pomocą farb, a… piany. Wszystko jest przy tym w dość „cukierkowej”, ale miłej dla oka otoczce graficznej.

W produkcji możemy liczyć na parę różnych trybów rozgrywki. Głównym filarem zabawy jest potyczka dwóch czteroosobowych drużyn, które walczyć będą o dominację na mapie, czego dokonają m.in. za pomocą „piankowania” wrogów. Twórcy ze Square Enix postawili na przystępność, dlatego chcą, aby tytułem mógł zawsze cieszyć się każdy, niezależnie od wieku czy doświadczenia. Co ciekawe, znajdzie się tu również tryb misji dla graczy solo.

Deweloperzy obiecują długie wsparcie Foamstars. Debiut w PS Plus na luty 2024 z pewnością może przynieść im spory zastrzyk graczy na start. Foamstars trafi na konsole PS4 i PS5 już 6 lutego 2024 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie