Darmowe paczki w PS Plus, w tym jedna do gry Ubisoftu

PS-Plus-darmowe-pakiety
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Posiadacze abonamentu PS Plus mogą odbierać w PS Store kolejne ekskluzywne prezenty. Tym razem mamy dwie paczki do darmowych gier dostępnych na PS5 oraz PlayStation 4.

Kto kupuje abonament PS Plus Essential, Extra bądź Premium, może nie tylko pobierać co miesiąc nowe gry, lecz ma również inne profity. Są to np. ekskluzywne paczki do wybranych tytułów, dzięki którym zdobywamy czy to nowy strój, czy też inne ciekawe wzmocnienia i przedmioty. Co chwilę w PS Store lądują takie bonusy dla abonentów, lecz nie każdy je dostrzega. Dlatego monitorujemy sytuację na bieżąco i zawsze podsyłamy Wam linki do nowych darmowych pakietów. Poniżej znajdziecie opis tych, które dosłownie przed chwilą pojawiły się do pobrania.

Przy okazji przypominamy, że w ramach styczniowych ofert PlayStation Plus możemy już pobierać aż 17 gier na nasze konsole. Do tego mamy tanie lub darmowe dodatki, więc warto się tematem zainteresować. Wszystko znajdziecie w naszej dzisiejszej wiadomości – PS Plus, wszystkie gry i dodatki. Pamiętajcie również o oszczędzaniu na zakupach w PS Store z tanimi doładowaniami portfela:

Ekskluzywne pakiety w PS Plus. Nowe już do pobrania

Dopiero co podawaliśmy Wam linki do trzech ekskluzywnych prezentów dla abonentów PS Plus. A już wlatują kolejne! Jak poprzednio, to pakiety do darmowych gier. Teraz możemy zgarnąć paczkę do Sky: Children of the Light od studia thatgamecompany oraz do Roller Champions, czyli gry Ubisoftu. Zatem zobaczcie, co zawierają nowe pakiety.

Roller Champions – pakiet PlayStation Plus pobierzecie za darmo z PS Store do 16 kwietnia tego roku, później zniknie. W paczce znajduje się:

  • Tułów Łuk Wojownika
  • Pełny strój Suna Wukonga
Roller Champions – pakiet PlayStation Plus
Roller Champions – pakiet PlayStation Plus

Natomiast Sky: Children of the Light otrzymał Pakiet Wiosenny PlayStation Plus, który zawiera szereg jednorazowych zaklęć oraz walutę:

  • 3 zaklęcia dzielonej pamięci
  • 30 zwykłych świec
  • 3 zaklęcia żurawia z wiadomościami
  • 3 wyjątkowe zaklęcia szaroniebieskiego szlaku
Sky: Children of the Light otrzymał Pakiet Wiosenny PlayStation Plus
Sky: Children of the Light otrzymał Pakiet Wiosenny PlayStation Plus
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie