Z PS Plus odblokujesz za darmo nagrody do oczekiwanej gry na PS5

Final-Fantasy-VII-PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS5

Pod koniec lutego na konsoli PS5 zadebiutuje wyczekiwana przez wielu graczy produkcja Final Fantasy VII Rebirth. Chcesz zacząć nową przygodę z miłym prezentem? Wystarczy PS Plus Extra.

Marka Final Fantasy zrzesza miliony graczy na całym świecie i jest z nami od pierwszej konsoli PlayStation. Opiszemy tutaj darmowy sposób na zdobycie prezentów do nadchodzącej części. Wystarczy do tego PS Plus Extra. Zatem lecimy z tematem! Już 29 lutego 2024 roku nastąpi premiera Final Fantasy VII Rebirth na PS5, zatem wielu z nas szykuje się na nową przygodę. Jeśli zamierzasz zagrać, możesz już składać pre-order w PS Store na ten tytuł, lecz cóż… tanio nie jest. Gra kosztuje 339 zł w PlayStation Store, ale można ją kupić poniżej trzech stówek, jeśli doładujemy portfel tanimi doładowaniami PSN:

Studio Square Enix przygotowało również świetny prezent dla osób, które czekają na premierę Rebirth. Choć wspomniano o tym już wcześniej, warto przypomnieć sprawę, ponieważ do premiery nowej odsłony niedaleko.

Masz PS Plus? To odblokujesz bonusy do FF VII Rebirth za darmo

Żeby odebrać nagrody, należy pograć choć przez chwilę w FFVII Remake oraz dodatek EPISODE INTERmission, czyli DLC dostępne tylko dla PS5. Ważne, aby zapisać stany gier z obu tytułów na swoim PlayStation 5. Wówczas po premierze FF VII Rebirth, kiedy uruchomimy grę na konsoli, ta rozpozna pliki zapisów z poprzednich części i da nam w zamian nagrody. A są to dwie Summoning Materia, które pozwala graczom na przyzywanie potężnych istot pomagających w trakcie walki. Save z FFVII Remake odblokuje Leviathana, a ten z INTERmission odblokuje Ramuha (grafiki poniżej).

Darmowym sposobem na odblokowanie nagród jest pobranie z PS Plus Extra tytułu Final Fantasy VII Remake Intergrade, który zawiera wspomniany dodatek. Wówczas po prostu odpalamy tytuły i robimy sobie pliki zapisu na konsoli.

Final-Fantasy-VII-nagrody
Final Fantasy VII Rebirth i Summoning Materia do odblokowania.

Podrzucamy na koniec świeżutki zwiastun FF VII Rebirth, jest na co czekać!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie