PS Plus w marcu z nowymi gratisami. Pobieraj darmowe paczki do popularnych gier

PS-Plus-PS5
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wystarczy abonament PS Plus, by pobrać za darmo świeżutkie ekskluzywne paczki. Wykorzystasz je w tak popularnych bezpłatnych grach, jak Fortnite, Genshin Impact oraz Super Animal Royale.

PS Plus w marcu z prezentami do bezpłatnych gier na PS5 i PS4

Bezpłatne gry Fortnite, Genshin Impact oraz Super Animal Royale dostały właśnie nowe ekskluzywne zestawy, które pobierzemy za darmo pod warunkiem posiadania abonamentu PS Plus. Wspomniane tytuły cieszą się dużym powodzeniem i jeśli grasz w któryś z nich, linki do prezentów znajdziesz poniżej.

Fortnite – prezent w PS Plus

Zacznijmy od paczuszki do Fortnite, która otrzymała nazwę Płonące Koła. Znajdziemy w niej unikatowy strój dla naszej postaci Lina Pożoga, który prezentujemy na grafice. Drugim elementem zestawu jest natomiast plecak Kanister-tornister. Jeśli podczas rozgrywki zobaczysz kogoś w takim ubranku i zastanawiasz się, jak je zdobyć, to wiedz, że jest ono dostępne jedynie dla subskrybentów PS Plus. Pakiet został wydany tuż po starcie drugiego sezonu w piątym rozdziale Fortnite “Wszechmocni i Śmiertelni”.

Fortnite – pakiet Płonące Koła
Fortnite – pakiet Płonące Koła

Super Animal Royale – prezent w PS+

Drugim prezentem dla subskrybentów jest Wiosenna Paczka do Super Animal Royale. Ta uroczo-brutalna produkcja od studia Pixile opiera się na podobnych zasadach co Fortnite, lecz totalnie się od niego różni jeśli chodzi o styl graficzny i sposób grania. Kto woli takie klimaty, w rozdawanej paczce znajdzie cztery elementy kosmetyczne, a konkretniej: berecik, ogrodniczki, widły oraz skórkę na broń.

Super Animal Royale - Spring PlayStation Plus Pack
Super Animal Royale – Spring PlayStation Plus Pack

Genshin Impact – darmowy prezent

Na koniec mamy pełną torbę bonusów do równie znanej gry Genshin Impact. Kto do niej zajrzy, znajdzie następujące przedmioty, które ułatwią rozgrywkę: Hero’s Wit ×20, Mystic Enhancement Ore ×15, Mora ×50,000 oraz Fragile Resin ×2.

Torba bonusów do Genshin Impact
Torba bonusów do Genshin Impact

Wszystkie opisane dodatki pobierzemy pod warunkiem posiadania dowolnej wersji abonamentu PS Plus. Przypominamy, że posiadacze progu Essential mogą pobierać już gry z oferty na marzec 2024. Natomiast gry z progów Extra i Premium zostały już przedstawione i poznaliśmy pełną listę, ale będziemy mogli się do niej dorwać dopiero od 19 marca.

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP6261-PPSA02584_00-YSPS4PSNPLUSBD45
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4908-PPSA02829_00-PLUSPACKP5SPRN24
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1464-PPSA01923_00-PSCP250000000000

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie