Oto dzisiejsze nowości w PS Plus. Pobieraj gry, sprawdź ich rozmiar i czas zdobycia trofeów

PS-Plus-marzec-2024-Sifu
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Doczekaliśmy się nowych gier w PS Plus, które zostały dzisiaj udostępnione w ramach oferty na marzec. Posiadacze abonamentu w wersji Essential mogą pobierać 4 kolejne tytuły, w tym Sifu.

Oferta PS Plus marzec 2024 została właśnie udostępniona, zatem pora przypomnieć, co jest do pobrania, ile miejsca zajmą gry na dysku konsoli oraz ile czasu potrzebujemy na wbijanie platyn. Wszystkie nowości pobierzemy jedynie z aktywnym abonamentem, a ten zawsze kupimy w promocji z tanimi doładowaniami PSN:

Gry do pobrania z oferty PS Plus Essential na marzec

Przypominamy, że wyjątkowo tym razem dostajemy nie trzy, a cztery tytuły na PS5 oraz PlayStation 4, choć jeden to rozbudowany dodatek do Destiny 2. Wszystkie odpalimy na obu konsolach, co też można potraktować za wyjątek, ponieważ zwykle jedna gra w ofercie Essential była produkcją tylko na nową generację. Co do wielkości plików do pobrania, prezentują się one następująco:

Łowcy trofeów mogą również zobaczyć, czy trudno sięgnąć po najwyższe pucharki w danej grze. Zacznijmy od tego, że Królowa-Wiedźma nie posiada żadnych trofeów do zdobycia. Zatem choć mamy cztery tytuły w ofercie, możemy wbić tylko trzy platyny. Najłatwiej pójdzie w Hello Neighbor 2, gdzie sięgnięcie po platynę zajmie nam maksymalnie 15 godzin. Trudniej robi się przy Sifu, a to z tego względu, że gra posiada 5 pomijalnych pucharków. Konieczne będzie przynajmniej dwukrotne ukończenie gry, by zaliczyć platynę. Z kolei przy F1 23 zrobi się naprawdę trudno i choć gra nie posiada trofeów, które można pominąć, wymaga od nas nawet 80 godzin przy ekranie w celu złapania platyny.

TytułDługośćTrudnośćPomijalne
trofea
EA Sports F1 2370-80 h6/10brak
Sifu15-20 h3/105
Hello Neighbor 210-15 h2/10brak
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie