PS Plus na rok za 175 zł. Tak tanio od dawna nie było

PS Plus marzec 2022 - logo usługi - PG
PS4 PS5

Szukacie taniego PS Plus na 12 miesięcy? Tak się składa, że odnaleźliśmy dla Was świetną promocję na roczny dostęp do wymienionej usługi PlayStation. W porównaniu z ceną rekomendowaną (240 zł!) można zaoszczędzić ponad 25%.

Uwaga – osoby, które obecnie posiadają aktywnego Plusa, również mogą skorzystać z promocji. Użycie otrzymanego kodu wydłuży okres trwania usługi na Waszych kontach PSN! Warto o tym wiedzieć, ponieważ część graczy może nie być tego świadoma.

PS Plus na rok – CDKeys

Cena podana w tym tekście obowiązuje w momencie jego publikacji. Później może się minimalnie różnić ze względu na wahania kursu walut oraz liczbę dostępnych kluczy u sprzedawców.

Być może natknęliście się na ten tekst całkowicie przypadkowo i nie wiecie, jakie benefity oferuje dostęp do Plusa. Mając aktywną subskrypcję, na konsolach PlayStation otrzymujecie dostęp do m.in. zapisu w chmurze, możliwości gry online (w tytułach, które wymagają do tego Plusa), dostęp do comiesięcznych gier za darmo, a także możliwość skorzystania z dedykowanych przecen w PS Store. Niejeden raz już Plusowicze także mogli zgarnąć dodatkowe prezenty do wielu produkcji w formie np. specjalnych pakietów przedmiotów.

Chcecie więcej świetnych ofert? Zapraszam w takim razie do Działu Promocji, gdzie praktycznie codziennie możecie natrafić na najciekawsze gamingowe okazje i nie tylko.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie