Ulepsz gry z oferty PS Plus na maj 2023. Nowa fabuła, tryby rozgrywki i więcej

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W maju pobierzemy z PS Plus trzy kolejne gry. Dwie z nich możemy ulepszyć, sięgając po dodatki. Niektóre upgrade’y są w promocji, a co dzięki nim zyskamy?

Oferta PS Plus maj 2023 ujawniona, pisałem ile miejsca na dysku konsoli zajmą poszczególne tytuły, to teraz kolejny wątek. Tym razem spójrzmy na dodatki, które można dobrać do Plusowych gier na przyszły miesiąc. Są naprawdę ciekawe.

PS Plus na rok w promocji + tanie doładowania portfela

Żeby ułatwić Wam życie i obniżyć koszty zakupów, podsyłam najpierw garść linków. Dzięki nim kupisz taniej abonament oraz karty doładowujące portfel w PS Store:

Jakie dodatki warto kupić do gier z PS Plus na maj?

Jak już wiadomo, w nowej ofercie znajdą się trzy gry: GRID Legends (PS4/PS5), Chivalry 2 (PS4/PS5) oraz Descenders (PS4/PS5). Będziesz mógł/mogła je pobierać od 2 maja. Dwie pierwsze gry można ulepszyć. Oto linki, a zaraz pod nimi opisy dodatków:

Zacznijmy od wyścigów. W PS Store czeka na chętnych upgrade GRID Legends do Edycji Deluxe. Dzięki niemu zyskujemy dostęp do:

 • Czterech pakietów po premierze, w tym do nowych wątków historii i kariery, nowych trybów gry, nowych lokalizacji, samochodów, sponsorów, barw, logo, a także do ekskluzywnych wyzwań tygodniowych/miesięcznych.
 • Pakietu Voltz Pack obejmującego dwa ekskluzywne samochody (Volkswagen Golf GTI, Audi R8 1:1), jak również barwy zespołowe, banery i logo.
 • Pakietu Mechanic Pass, z którym szybciej odblokujesz ulepszenia samochodów na swojej drodze do chwały.

A tak prezentują się zawartości ulepszeń do Chivalry 2

Special Edition Content:

 • Zbroja rycerza turniejowego. Wyjdź na arenę turniejową w tej wspaniałej zbroi rycerza turniejowego, dostępnej w unikatowych zestawach zarówno dla Masonów, jak i Agathy.
 • Królewski pałasz – Dzierż legendarny królewski pałasz w czasie walki, aby pokazać sojusznikom oraz wrogom, kto rządzi tym polem bitwy.
 • Złoty topór konnego. Ścinaj głowy w dobrym stylu dzięki złotemu toporowi konnego, ale postaraj się przy tym nie zniszczyć tego pięknego dzieła płatnerstwa!
 • Drobiazg: róże. Wyraź swoje zamiłowanie do pola walki dzięki temu drobiazgowi pod postacią róż, który zostanie dodany do twojego początkowego ekwipunku.
 • 1000 koron + 5000 sztuk złota. Otrzymasz 1000 koron (waluta premium) oraz 5000 szt. złota (waluta do zdobywania), które pomogą ci odblokować nowe wyglądy dla pancerzy, broni i innych elementów!

Special Edition Content:

 • Pancerz i hełm wojenny króla rebeliantów – Załóż legendarną zbroję generała Malrica podczas bitwy pod Stoneshill.
 • Korona wojenna i pancerz egidy Feydrida – Walcz o chwałę i honor z królewskim zestawem namiestnika Feydrida.
 • Tarcze: Szpon diuka i Kralle z Bridgetown – Chroń się Szponem diuka (tarcza masońska) i Kralle z Bridgetown (tarcza agathiańska)
 • Gadżet: Biała flaga – Przeżyj i zawalcz innego dnia dzięki temu gadżetowi, dodawanemu do ekwipunku.
 • 1000 koron + 5000 złota – Otrzymaj 1000 koron (waluta premium) i 5000 złota (waluta do zdobycia w grze), które możesz wykorzystać do odblokowania nowego pancerza, wyglądu broni i nie tylko!
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie