PS Plus – 4 nowe gry do sprawdzenia, w tym premiera lutego, konsolowy exclusive sci-fi

PS-Plus-darmowy-pakiet
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oto nowa porcja wersji próbnych, które możemy ogrywać w ramach abonamentu PS Plus Premium. Na liście cztery tytuły, a większość tylko na PS5.

Luty prawie dobiegł końca, więc możemy pobierać już wszystkie gry na PS5 oraz PS4 z oferty na ten miesiąc. Jednak Sony ma dla abonentów Premium coś jeszcze. Po doskonałym tytule zbierającym niemal same 10/10, który dostał trial w zeszłym tygodniu, mamy kolejne świeżynki. Wśród nich jedna premiera tego miesiąca, która na szczęście otrzymała wersję próbną zarówno na PS5, jak i PlayStation 4. Pozostałe nowe triale pobierzemy natomiast jedynie na nowej generacji i wymagają one posiadania gogli PlayStation VR2.

Ultros i trzy inne triale nowościami w PS Plus Premium

Pierwszą z udostępnionych właśnie wersji próbnych jest Ultros. Ten tytuł nie wymaga gogli VR i możemy go sprawdzić na starszej oraz obecnej generacji PlayStation. To gra typu metroidvania w klimacie science fiction, gdzie główną bohaterką gry jest Ouji. Nasz statek rozbił się na tak zwanym Sarkofagu, gdzie zostaje uwięziona w pętli czasowej. Trial pozwala pobrać pełną wersję gry i spędzić przy niej równą godzinę. Warto, bo to nowa premiera, która zadebiutowała w PS Store dosłownie kilka dni temu.

Kolejne wersje próbne są przeznaczone jedynie dla konsoli PlayStation 5. Do tego, musimy posiadać gogle PlayStation VR2, więc ich odbiór jest zdecydowanie ograniczony. Jednak kto dysponuje goglami, będzie miał świetną zabawę przy takich produkcjach jak Broken Edge, Ghost Signal: A Stellaris Game oraz Cities: VR – Enhanced Edition. Każda z nich dostała po godzinnym trialu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie