PS Plus ze świeżą premierą do sprawdzenia. Oceny to niemal same 10/10

PS-Plus-logo
Newsy PlayStation Plus PS5

Abonenci PS Plus mogą pobierać i sprawdzać świetną grę, która ma oszałamiająco wysokie oceny. I choć nie jest to produkcja AAA, jest zdecydowanie warta uwagi.

Jeśli posiadasz abonament PS Plus Premium, możesz pobierać kolejną wersję próbną, która właśnie została udostępniona w PS Store. Sony rozpieszcza nas pod względem triali, ponieważ to już szósta taka “demówka” w lutym. Wśród nich dostaliśmy choćby takie hity jak Marvel’s Spider-Man 2 oraz Dead Island 2. Tutaj przejrzysz wszystkie darmowe triale w PS Plus Premium. Dzisiejsza nowość nie jest na miarę Człowieka Pająka, lecz co ciekawe, posiada lepsze oceny niż ten wielki tytuł. Gracze wystawili jej niemal same maksymalne noty!

Balatro nowym trialem w PS Plus Premium

Premiera Balatro na PC oraz konsolach miała miejsce dwa dni temu i już okazała się niesamowitym hitem. Produkcja przyciąga na Steam tysiące graczy. Wczoraj bawiło się przy niej do 24 651 osób jednocześnie! Dlatego tym bardziej cieszy, że możemy sprawdzić grę na konsoli PlayStation 5.

Średnia ocen dla Balatro w sklepie PlayStation to 4,9/5. Z kolei wersja PC na Steam posiada 98% poleceń, co daje w ostateczności “przytłaczająco pozytywne” oceny. Na Metacritic widzimy natomiast średnią 92/100. Więc musi być coś wyjątkowego w tym połączeniu roguelike z pokerem, że aż tak porwało graczy. Posiadacze konsol PS5 mogą przekonać się osobiście, pobierając godzinny trial:

  • Balatro (PS5) – pobieraj i graj przez 1 godzinę w PS Plus Premium

Balatro to inspirowany pokerem roguelike z elementami budowania talii. Nie jest to klasyczny poker, ponieważ twórcy postawili na świeże rozwiązania w rozgrywce. Jak widać, był to strzał w dziesiątkę.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie