Wyciekła oferta PS Plus luty 2023. Ciekawy zestaw naprawdę udanych tytułów

PS Plus - PlayStation chwali się najpopularniejszymi grami
Newsy PS4 PS5

Poznaliśmy ofertę PS Plus luty 2023, ale nie od oficjalnego źródła. Tym razem mowa o przeciekach wprost od zaufanego leakera, billbil-kuna!

Jak zapewne wiecie, nie dostaliśmy ogłoszenia oferty na nowego, lutowego Plusa w minioną środę, a musimy czekać na jej ujawnienie do 1 lutego. Może i trzeba byłoby dłużej czekać, gdyby nie billbil-kun, wiarygodny leaker, który często zdradza przedwcześnie informacje o różnych ofertach, w tym darmowych grach z Epica czy ofercie PS Plus. Co ciekawe, gracze życzyli sobie paru cenionych pozycji, ale żadna z nich w lutowym zestawie Essential się nie pojawi.

Co nie znaczy, że jest źle! Dostaniemy trzy naprawdę dobrze przyjęte produkcje, a także dodatek do Destiny 2. Ten, jakby nie patrzeć, również został przyjęty bardzo ciepło. No ale to jednak wciąż atrakcja dla tych, którzy w Destiny grają, bo reszta raczej może poczuć się zawiedziona. Dodam jedynie, iż nie jest to oficjalne potwierdzenie zestawu tych gier, dlatego mimo wiarygodności leakera, warto zachować dystans do tych plotek.

PS Plus luty 2023 zestaw gier (przeciek):

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)

billbil-kun zaznacza jednak, że Mafia może być grą przeznaczoną wyłącznie dla niektórych regionów, a inne otrzymają zamiast niej coś innego. No ale chyba nie jest źle, prawda? Zarówno remake Mafii, jak i Evil Dead: The Game zostały bardzo ciepło przyjęte przez graczy i krytyków. Do tego dostaniemy naprawdę udaną grę dla fanów skateboardingu, czyli OlliOlli World. Jak dla mnie – bomba, szczególnie że do nowego Olli’ego przymierzałem się już jakiś czas.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie