Resident Evil w ofercie PS Plus luty 2023 to największe życzenie graczy. Co jeszcze typują?

PS-Plus-luty-2023-typowanie
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zbliżamy się do ogłoszenia oferty PS Plus luty 2023, lecz zanim poznamy oficjalnie gry na PS5 i PlayStation 4, spójrzmy na to, czego życzą sobie gracze.

Jeszcze kilka dni i poznamy ofertę PS Plus luty 2023. Tymczasem, jak co miesiąc, użytkownicy forum Reddit starają się odgadnąć, co znajdzie się na nadchodzącej liście gier. Oto tytuły wymieniane najczęściej.

PS Plus luty 2023 – gry na PS5 i PlayStation 4, które typują gracze

Wątek z predykcjami znajdziecie w tym miejscu i jak widać, wśród życzeń najczęściej pojawiają się:

  • Resident Evil Remake 2 / 3 / Village
  • Kena: Bridge of Spirits
  • The Last of Us Part II
  • Disco Elysium
  • Sifu
  • Cuphead

No wątpię, że Sony pokusi się o dodanie do PlayStation Plus w lutym takiego tytułu jak The Last of Us Part II. Uniwersum jest obecnie na topie dzięki serialowi na HBO Max, a pierwsza część gry sprzedaje się lepiej o 238 procent. Sensowniejsze wydaje się wrzucenie w lutym którejś z odsłon Resident Evil. Może Village? Jeśli sporo osób pobrałoby grę z Plusa, to dostałoby za darmo VR Mode. Taki tryb, w formie DLC do podstawki, zadebiutuje 22 lutego 2023 roku (w ten sam dzień co zestaw PS VR2). Kto wie, czy Sony nie będzie chciało wzmocnić sprzedaży zestawu w taki pośredni sposób.

Oferta PS+ na luty zostanie oficjalnie ogłoszona 1 lutego, a gry będziemy mogli pobierać od 7 lutego. Daj znać w komentarzach, jakich tytułów się spodziewasz, ewentualnie – z jakich byłbyś zadowolony.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie