PS Plus luty 2023 – gry na PS4 i PlayStation 5. Dzisiaj nie masz na co czekać

PS Plus marzec 2022 - Spartacus - PG - błyskawice
Newsy

Dzisiaj środa, więc sporo osób będzie szukać, jakie gry trafiły do oferty PS Plus luty 2023. Lecz to poszukiwania daremne i wystarczy zerknąć na kalendarz, by to sobie uświadomić.

Przywykliśmy do tego, że właśnie w ostatnią środę miesiąca poznajemy zwykle nową ofertę PS Plus. Lecz nie zawsze tak jest, ponieważ Sony ogłasza tytuły „w środę poprzedzającą pierwszy wtorek nowego miesiąca”. Zatem – pudło, to nie dzisiaj.

PS Plus luty 2023 poznamy oficjalnie 1 lutego

Tym razem kalendarz ułożył się niekorzystnie dla niecierpliwych. Gry PlayStation Plus na luty zostaną ogłoszone 1 lutego, ponieważ pierwszy wtorek przypada na 7 dnia nadchodzącego miesiąca. Zatem w tym miesiącu nie masz co czekać na oficjalne ogłoszenie gier. Co najwyżej, możemy zobaczyć przecieki, o których oczywiście Was poinformuję.

Przy okazji, komu kończy się abonament, może kupić obecnie najtaniej PS+ na 12 miesięcy za 203 zł z groszami. Standardowa cena to 240 zł, zatem jesteśmy kilka dyszek do przodu. Oto link do oferty z CD Keys (sprawdzony i zaufany sklep):

PlayStation Plus na styczeń – gry jeszcze dostępne do pobrania

Przypominam, że obecna oferta na styczeń zawiera trzy naprawdę dobre tytuły. Możesz je dodawać do biblioteki do 7 lutego. Jeśli przegapisz ten termin, nie będziesz mógł/mogła ich później pobierać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie