PS Plus luty 2023 – gry na PS4 i PlayStation 5. Dzisiaj nie masz na co czekać

PS Plus straciło dwa kolejne triale gier. Sony milczy
Newsy

Dzisiaj środa, więc sporo osób będzie szukać, jakie gry trafiły do oferty PS Plus luty 2023. Lecz to poszukiwania daremne i wystarczy zerknąć na kalendarz, by to sobie uświadomić.

Przywykliśmy do tego, że właśnie w ostatnią środę miesiąca poznajemy zwykle nową ofertę PS Plus. Lecz nie zawsze tak jest, ponieważ Sony ogłasza tytuły „w środę poprzedzającą pierwszy wtorek nowego miesiąca”. Zatem – pudło, to nie dzisiaj.

PS Plus luty 2023 poznamy oficjalnie 1 lutego

Tym razem kalendarz ułożył się niekorzystnie dla niecierpliwych. Gry PlayStation Plus na luty zostaną ogłoszone 1 lutego, ponieważ pierwszy wtorek przypada na 7 dnia nadchodzącego miesiąca. Zatem w tym miesiącu nie masz co czekać na oficjalne ogłoszenie gier. Co najwyżej, możemy zobaczyć przecieki, o których oczywiście Was poinformuję.

Przy okazji, komu kończy się abonament, może kupić obecnie najtaniej PS+ na 12 miesięcy za 203 zł z groszami. Standardowa cena to 240 zł, zatem jesteśmy kilka dyszek do przodu. Oto link do oferty z CD Keys (sprawdzony i zaufany sklep):

PlayStation Plus na styczeń – gry jeszcze dostępne do pobrania

Przypominam, że obecna oferta na styczeń zawiera trzy naprawdę dobre tytuły. Możesz je dodawać do biblioteki do 7 lutego. Jeśli przegapisz ten termin, nie będziesz mógł/mogła ich później pobierać.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie