PS Plus w listopadzie straci 7 gier. Ostatnie dni, by w nie pograć

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

21 listopada z katalogu PS Plus Extra znikną kolejne gry na PS4 i PS5. Kto chce spędzić przy nich czas, niech zerknie na listę, bo czasu zostało niewiele.

Jak co miesiąc, tak i w listopadzie katalog PS Plus Extra zostanie uszczuplony o kilka gier. Choć każda strata jest złą wiadomością, to na szczęście tym razem obejdzie się bez usuwania dużych gier AAA. Zatem do odstrzału idzie siedem produkcji niezależnych, z których najbardziej będzie nam szkoda Giana Sisters Twisted Dreams Director’s Cut. Starsi gracze, którzy pamiętają pierwszą grę z serii ogrywaną choćby na C64, powinni ją sprawdzić choćby z sentymentu. A poza tym, to naprawdę udana produkcja ze świetnym gameplay’em i oprawą audio.

Oszczędzaj na PS Plus i grach w PS Store z tanimi doładowaniami

Oto lista gier, które odejdą w listopadzie z PS+ Extra

Katalog Extra, który jest dostępny również dla subskrybentów Premium usługi, zostanie uszczuplony 21 listopada o następujące gry:

  • My Time at Portia
  • Giana Sisters Twisted Dreams Director’s Cut
  • Ace of Seafood
  • Momodora Reverie Under the Moonlight
  • Connectank
  • Dandara
  • Wild Guns Reloaded
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie