PS Plus Essential w lipcu jest warte zachodu? Gracze porównują ostatnie 6 lat oferty

PS Plus lipiec 2023 jest warte zachodu? Gracze porównują 6 lat oferty
Newsy PS4 PS5

Gracze na Reddicie postanowili zastanowić się nad tym, czy PS Plus na lipiec 2023 jest w ogóle warte uwagi. Dlatego pokusili się o ciekawe porównanie.

Sony wczoraj oficjalnie ujawniło nową ofertę PS Plus lipiec 2023. Oczywiście największym hiciorem wydaje się Call of Duty: Black Ops – Cold War, czyli jedna z najciekawszych odsłon serii ostatnich lat. Oczywiście daleko grze do “CoDowego podium”, ale sam świetnie się przy niej bawiłem, choć rozumiem, że od multiplayera można oczekiwać więcej. Mimo wszystko – warto. O ile tylko macie odpowiednią ilość miejsca na dysku konsoli

Kup PS Plus taniej, dzięki tanim doładowaniom

Gracze na Reddicie sprawdzają, jak wygląda kondycja Plusa w odniesieniu do ostatnich 6 lat usługi. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że mówimy o wersji Essential, czyli obecnie najtańszym wariancie subskrypcji. Dlatego też dostajemy łącznie mniej pozycji niż kilka lat temu. Oczywiście nie dotyczy to ich jakości, bo ta powinna być, mniej więcej, równa.

Gracze w komentarzach przechrzcili lipiec w PS Plus na “miesiąc gier przygodowych”. Jest w tym sporo sensu – w praktycznie każdym roku dostajemy jakiś tytuł skupiony na fabule. W 2017 roku była to seria Game of Thrones od Telltale, później Heavy Rain, Detroit: Become Human, Tomb Raider, A Plague Tale, a rok temu dostaliśmy Man of Medan od Supermassive. W tym roku jest bardzo podobnie, bo dostajemy Alana Wake’a, czyli tytuł mocno skupiony na fabule. Tym razem jednak na miano hitu tego miesiąca zasługuje zdecydowanie Black Ops – Cold War. Ciekawi nas także, jak będzie wyglądała sytuacja z abonamentami Premium i Extra.

A Wy? Jak oceniacie PS Plusa w tym miesiąca? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie