Premierowa niespodzianka od Sony. Znamy pierwszą grę w PS Plus na kwiecień 2023

PS Plus kwiecień 2023 z pierwszą grą. To wielka premiera
Newsy PS4 PS5

Sony nagle i niespodziewanie przedstawiło pierwszą grę w PS Plus kwiecień 2023. Jest to premierowy potencjalny hit, za który odpowiada Behaviour Interactive.

Dobra, zaraz, ale czymże jest Behaviour Interactive? Jeżeli nie kojarzycie nazwy tego studia, zapewne nieco rozjaśni Wam się, jeżeli wspomnę, że odpowiadają za Dead by Daylight. Jest to na swój sposób przełomowy i szalenie popularny asymetryczny horror multiplayer. Twórcy wciąż uwielbianego tytułu szykują dla nas nową premierę. Ta, co ciekawe, ma już w dniu debiutu pojawić się w ofercie PS Plus kwiecień 2023 dla planu Essential.

Promocja na PS Plus. 12 miesięcy abonamentu za 195 zł (kodem można przedłużyć subskrypcję)

PS Plus kwiecień 2023 z Meet Your Maker

Mowa o Meet Your Maker, czyli nowej próbie studia do wydania czegoś, co może okazać się kolejnym wielkim sieciowym hitem. Tytuł ma trafić do graczy posiadających subskrypcję PS Plus Essential już 4 kwietnia. Tego samego dnia produkcja ukaże się również na PC i Xbox Series X i S oraz One. Warto dodać, że ma to być tytuł nie tylko na PS5, ale i będą mogli cieszyć się nim także gracze na PS4.

Meet Your Maker zostało zapowiedziane już jakiś czas temu i praktycznie od samego początku jawi się jako kolejno autorska próba zyskania zupełnie nowego grona fanów. Z pewnością Behaviour liczy na sporą popularność, ale czy słusznie? Ciężko wyrokować przed premierą, ale mogą przyznać jedno – grałem już w ten tytuł i nawet we wczesnej wersji oferował sporo świetnych pomysłów. Nie sposób teraz stwierdzić, czy wystarczą, aby przyciągnąć graczy na dłużej.

Nowy tytuł dla PlayStation Plus jest FPS-em połączonym z symulatorem budowania bazy. Gracze wcielają się w pustelników walczących o substancję znaną jako GenMat. Aby ją zdobyć, należy najechać twierdzę innego gracza i można tego dokonać wraz ze znajomymi. Oczywiście przeciwnicy będą najeżdżać także i naszą bazę, więc należy mieć się na baczności i stale rozwijać swoją placówkę. Można dodać do niej pułapki, ślepe korytarze, poruszających się strażników czy inne narzędzia mordujące wrogów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie