Ostatnia chwila na odebranie gier z PS Plus na kwiecień 2022

PS Plus wrzesień 2021 - logo PS Plus na tle wybuchu
Newsy PS4 PS5

Macie ostatnią chwilę na odebranie gier z PS Plus na kwiecień 2022. Mamy łącznie trzy pozycje, które może nie są wielkimi hitami, ale to wciąż parę wartych uwagi tytułów.

Subskrybenci PS Plusa mogą liczyć na comiesięczny zestaw kolejnych gier do odebrania w ramach abonamentu. Już w czerwcu wystartuje zupełnie nowa wersja usługi, w której zdobędziemy dostęp do znacznie bogatszej liczby tytułów, w tym klasycznych gier z poprzednich generacji PlayStation. Wszystko jednak zależy od tego, ile jesteśmy w stanie zapłacić.

Póki jednak wciąż mamy do czynienia ze „starym, dobrym Plusem”, przypominamy o zestawie z kwietnia. Oto gry, które subskrybenci wciąż mogą odebrać:

  • Hood: Outlaws & Legends (PlayStation 5, PlayStation 4)
  • Slay the Spire (PlayStation 4)
  • Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated (PlayStation 4)

Hood zadowoli fanów rozgrywki kooperacyjnej a Slay the Spire to naprawdę udany „indyk”. Jeżeli jesteście fanami bajek i animacji, odświeżony Spongebob wydaje się idealnym pretekstem do zarwania paru wieczorów.

Co po PS Plus na kwiecień 2022?

Nie martwcie się, znamy też już ofertę na maj. Tym razem dostaniemy kolejne trzy gry, z których największą niespodzianką wydaje się najnowsza odsłona piłkarskiej serii.

  • FIFA 22 z DLC Pro Starter’s Pack + Icon Superstar Loans (PS4/PS5)
  • Tribes of Midgard (PS4/PS5)
  • Curse of the Dead Gods (PS5)

Wygląda całkiem nieźle, ale jeżeli nie po drodze Wam do kopania piłki lub ogrywania pozycji niezależnych – raczej nie znajdziecie tu szczególnie wyjątkowej oferty. Wszyscy liczymy na to, że wraz ze startem nowej wersji, PlayStation będzie mogło znów zaskakiwać nas świetnymi tytułami za darmo.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie