PS Plus na maj 2022 oficjalnie. FIFA 22 i dwie inne gry

PS Plus wciąż blokuje graczom dostęp do odebranych gier
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

PlayStation ujawniło pełną ofertę PS Plus maj 2022. Przeciek się potwierdził. W nowym pakiecie odbierzemy kilka wartych uwagi produkcji, w tym sportowy hit od EA.

Oto gry, które zgarniemy w ofercie PS Plus na maj 2022:

  • FIFA 22 z DLC Pro Starter’s Pack + Icon Superstar Loans (PS4/PS5)
  • Tribes of Midgard (PS4/PS5)
  • Curse of the Dead Gods (PS4)

FIFA 22 to tytuł, którego chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Najnowsza odsłona piłkarskiej serii EA jednym się spodoba, a inni wytkną jej wtórność względem starszych odsłon cyklu. Jeśli jednak brak Wam piłkarskich emocji, zdecydowanie warto sięgnąć – szczególnie, że można ograć za darmo.

Mamy na sali fanów wikińskich klimatów, którzy poszukują dobrej gry do kooperacji? Jeśli tak, takie osoby powinny sprawdzić Tribes of Midgard. To produkcja łącząca w sobie elementy survivalu, roguelite i standardowego akcyjniaka. Na wyróżnienie zasługują walki z wielkimi potworami.

Kolejna propozycja dla miłośników gatunku roguelite. Curse of the Dead Gods to bardzo udany, mroczny tytuł, który wciągnie Was w zwiedzanie lochów na długie godziny. Warto wspomnieć, że w produkcji tej będziecie ginąć seriami, ale nie warto się poddawać.

Przypominam, że 22 czerwca zadebiutuje nowa wersja usługi PlayStation Plus – przeczytacie o niej w tym artykule. PlayStation niedawno ujawniło też polskie ceny nowego wcielenia Plusa.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie