PS Plus na grudzień 2023. Oficjalna oferta Essential i gry na PS5 i PS4

PS-Plus-grudzien-2023
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Właśnie dowiedzieliśmy się, jakie gry znajdą się w ofercie PS Plus Essential na grudzień. Oficjalna lista została opublikowana przez Sony po godzinie 17:30.

Koniec z domysłami i listami życzeń, ponieważ gry na PS5 i PlayStation 4 z grudniowej oferty PS Plus Essential zostały przed chwilą ujawnione. Komunikat pojawił się na oficjalnym blogu PlayStation oraz na kanałach społecznościowych firmy. Zatem zobaczmy, czy Sony zostawi nam tuż przed Mikołajkami miłe prezenty, czy też znowu „wszystko kiepskie i dawno ograne”. Przy okazji dodam, że po krótkiej nieobecności ponownie pojawiły się w promocji karty dodające fundusze do portfela w PS Store. To coś dla osób, które chcą kupić np. PS Plus nieco taniej:

PS Plus Essential. Tak wygląda oferta na grudzień 2023 roku

Standardowo dostaniemy trzy gry, które będziemy mogli pobierać na swoje konsole od pierwszego wtorku nowego miesiąca. Więc dorwiemy się do nich dzień przed tegorocznymi Mikołajkami, czyli 5 grudnia. Oto lista:

  • Lego 2K Drive (PS4/PS5)
  • Powerwash Simulator (PS4/PS5)
  • Sable (PS5)

Przypominamy też, że do 5 grudnia mamy czas, by odebrać listopadowe gry z oferty PlayStation Plus Essential. Warto to zrobić, ponieważ jeśli będziemy posiadać je w bibliotece, zachowamy do nich dostęp. Oczywiście warunkiem jest aktywna subskrypcja. W mijającym miesiącu gracze mogą pobierać:

  • Mafia II: Definitive Edition (PS4)
  • Dragon Ball: The Breakers (PS4)
  • Aliens Fireteam Elite (PS5/PS4)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie