PS Plus wrzesień 2021 - gry na PS4 i PlayStation 5. Oferta

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

Gra z oferty PS Plus wpisana do Księgi rekordów Guinnessa

Mediatonic poinformowało, że Fall Guys zostało wpisane do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej pobierana produkcja z PS Plus od początku istnienia usługi.

Fall Guys zadebiutowało w sierpniu 2020 na PC i PS4. Gra o okrągłych żelkach w wersji na konsolę Sony od razu trafiła do oferty PS Plus. Cukierkowe dzieło Mediatonic okazało się hitem, o czym było wiadomo niemal od razu po premierze. Natomiast teraz twórcy pochwalili się kolejnym sukcesem gry.

Na koncie Fall Guys na Twitterze studio poinformowało, że jego produkcję wpisano do Księgi rekordów Guinnessa. Uzyskała ona tytuł najczęściej pobieranej gry z Plusa od początku istnienia usługi. Niestety w poście nie pojawiły się żadne statystyki – dlatego nie wiemy chociażby, ile konkretnie razy pobrano Fall Guys.

Produkcja od Mediatonic oferuje nieskomplikowaną, ale za to odprężającą rozgrywkę. 60 osób pojedynczo i w grupach wykonuje różne szalone zadania w cukierkowym świecie. Bohaterowie – kolorowe żelki – zachowują się komicznie. Odbijają się od siebie, ścian i obiektów, tracą równowagę i bezwładnie upadają, powodując radosny i nieskrępowany chaos.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się