Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Fall Guys z kolejnymi sukcesami. Żelki rozchwytywane na obydwu platformach

Devolver Digital poinformowało na Twitterze, że tytuł od Mediatonic jest najczęściej pobieraną grą w PS Plus od początku istnienia usługi. Oprócz tego wydawca chwali się wynikiem sprzedażowym produkcji na Steamie.

Fall Guys dostało się w ręce graczy 4 sierpnia. Tytuł, który ukazał się na PC i PS4, oferuje mocno odprężającą rozgrywkę, gdzie 60 osób pojedynczo i w grupach wykonuje różne szalone zadania w cukierkowym świecie. Od momentu debiutu upadające ludki biją rekordy popularności. Wczoraj dystrybutor Devolver Digital zamieścił na Twitterze post, w którym gratuluje twórcom z Mediatonic wyników, jakie ostatnio osiągnęła ich produkcja.

Okazuje się, że liczba kopii Fall Guys sprzedanych na Steamie przekroczyła właśnie siedem milionów; oprócz tego żelki stały się najchętniej pobieraną grą w historii usługi PS Plus.

Warto też dorzucić, że produkcja cieszy się tak dużą popularnością, że powstają mody, które przenoszą charakterystyczne postacie do innych growych światów. Pisaliśmy o dwóch: pierwszy z nich to Fall Guys FollowersTES V: Skyrim, a drugi Jilly Bean (Fall Guys Mod Pack) w Resident Evil 3 Remake.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się