Masz ostatni wieczór, by pograć w 8 gier z PS Plus

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Przypominamy, że zbliża się termin usunięcia kolejnych gier z katalogu PS Plus Extra. To już dosłownie ostatnie kilkanaście godzin, by się z nimi pożegnać.

Sony udostępni 19 września nową ofertę PS Plus Extra i Premium. Jednocześnie z tego pierwszego katalogu zniknie osiem gier na PS5 i PS4, wśród których znajdują się bardzo dobre produkcje AAA. Zatem kto chce, może spędzić z nimi jeszcze jeden wieczór, ponieważ jutro przed południem dostęp zostanie zablokowany. Przy okazji podrzucam linki do tanich kart, którymi doładujesz fundusze portfela w PS Store i tym samym kupisz taniej abonament:

PS Plus Extra we wrześniu 2023. Lista usuwanych gier

Comiesięczne usuwanie gier z katalogu PlayStation Plus Extra dotknie tym razem o tytułów, z czego trzy to produkcje Ubisoftu. Zniknie również doceniony Deathloop i świetnie oceniany indyk Chicory A Colorful Tale. Oto pełny spis:

  • Chicory A Colorful Tale
  • Death End re;Quest 2
  • Deathloop
  • Nidhogg 2
  • Through the Darkest of Times
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
  • Watch Dogs
  • Watch Dogs 2

Wymienione gry będą dostępne w PS+ Extra do 19 września, godziny 11:00 czasu polskiego. Możemy zatem spędzić przy nich ostatni wieczór, by zdobyć jakieś trofea i być może nawet dojść w rozpoczętych przygodach do napisów końcowych.

Na szczęście w miejsce usuwanych produkcji przyjdą nowe. Jutro w katalogu Extra wyląduje 17 gier i 3 dodatkowe dla abonentów Premium. Wśród nich dwa tytuły z Polski: Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 oraz This War of Mine w wersji Final Cut.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie