PS Plus Extra i Premium wkrótce stracą dwie warte uwagi gry

PS Plus - PG
Newsy PS4 PS5

Jeśli subskrybujecie PS Plus Extra lub Premium, wkrótce pożegnacie się z co najmniej jedną grą. Usługa PlayStation w lipcu straci dwie dobre produkcje.

Usługi pokroju PlayStation Plus i Xbox Game Pass mają to do siebie, że nie wszystkie gry zostają w nich na zawsze. Subskrybenci Plusa muszą przygotować się na usunięcie dwóch gier z oferty.

Pierwszym tytułem znikającym z abonamentu Sony jest Shadow Warrior 3. Gra zostanie wycofana z Plusa już 5 lipca, więc jeśli chcecie ją przejść, macie jeszcze kilka dni. Nie jest to długi tytuł, więc być może się wyrobicie. Fani FPS-ów zdecydowanie powinni go sprawdzić.

Subskrybenci PlayStation Plus Premium muszą za to pożegnać się z grą Syberia. Kultowa przygodówka zniknie z Plusa 19 lipca. Ponad dwa tygodnie powinny wystarczyć, aby zapoznać się z całą historią. A zapoznać się warto, bo to bardzo dobra propozycja dla fanów gatunku.

PlayStation na razie nie ujawniło, kiedy zostaną podane kolejne gry zmierzające do PS Plus. Usługa ma otrzymywać nowe produkcje raz w miesiącu, a ich liczba nie będzie stała. Spodziewałbym się, że świeże tytuły dodawane do subskrypcji będą ujawniane na początku każdego miesiąca, choć to tylko moja teoria.

Przypominam, że ujawniono też kolejne gry zmierzające do subskrybentów PS Plus Essential. Pełny opis lipcowej oferty znajdziecie w tym artykule

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie