Shadow Warrior 3 - protagonista

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Shadow Warrior 3 żartują z Dying Light 2. Podano też czas przejścia gry

Niedawno Techland ogłosił, że poznanie Dying Light 2 od deski do deski zajmie około 500 godzin. Twórcy Shadow Warrior 3 postanowili zażartować z ogłoszenia kolegów.

Na profilu gry na Twitterze pojawił się post z urywkiem rozgrywki, w którym poinformowano, że 500 godzin wystarczy, aby przejść Shadow Warrior 3 aż 60 razy. Jeśli nie jest to liczba wymyślona na potrzeby żartu, ukończenie nowych przygód Lo Wanga zajmie około 8 godzin.

Oczywiście dowcip kolegów po fachu nie umknął uwadze Techlandu. Osoba odpowiedzialna za prowadzenie profilu Dying Light 2 skomentowała wpis Flying Wild Hog dość wymownym obrazkiem.

Do posta FWH odniósł się też główny designer Dying Light 2, Tymon Smektała. Deweloper docenił poczucie humoru zaprzyjaźnionego studia.

Flying Wild Hog niedawno ogłosiło, że Shadow Warrior 3 zadebiutuje dopiero w 2022 roku. Gra pierwotnie miała ukazać się pod koniec zeszłego roku, ale plany uległy zmianie i zagramy dopiero w ciągu najbliższych miesięcy. Nadal nie znamy konkretnego terminu debiutu, ale wkrótce powinno się to zmienić.

Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Będzie też dostępna na PS4 i Xbox One w ramach wczesnej kompatybilności – nie wiemy, kiedy ukaże się wersja wspierająca funkcje konsol nowej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się