PS Plus ma dostawać nowe gry regularnie. Wiemy, jak często

PS Plus
Newsy PS4 PS5

Poznaliśmy listę gier, które zmierzają do nowego wcielenia usługi PS Plus. Ujawniono też, jak często jej biblioteka będzie się poszerzać.

Na wstępie warto wspomnieć, że subskrybenci najtańszego progu usługi, Essential, wciąż będą otrzymywać nowe gry za darmo w pierwszy wtorek miesiąca, czyli dokładnie tak, jak dotychczas. Oczywiście rzeczone tytuły będą również dostępne dla subskrybentów progów Extra oraz Premium.

Pojawi się również dodatkowy comiesięczny zastrzyk nowych gier, tym razem tylko dla subskrybentów Extra oraz Premium. Mniej więcej w połowie miesiąca ogłaszane będą kolejne tytuły, które trafią do usługi PlayStation. Sony zaznaczyło jednak, że liczba nowych gier będzie zależeć od miesiąca, więc nie da się oszacować, ile dodatkowych produkcji będziemy regularnie otrzymywać.

Oczywiście nie wszystkie gry zostaną w Plusie na zawsze. Co jakiś czas wybrane tytuły będą usuwane z biblioteki usługi – dokładnie tak jak w przypadku Xbox Game Pass.

Przypominam, że w PS Plus będą pojawiać się nie tylko pełne wersje gier. Potwierdzono już pierwsze tytuły, które będą dostępne do sprawdzenia w ramach wersji trial. Testowe warianty gier również powinny pojawiać się w usłudze cyklicznie, choć na razie nie ujawniono szczegółów.

Nowa wersja usługi PlayStation Plus zadebiutuje w Polsce 23 czerwca. W tym artykule znajdziecie omówienie cen oraz zawartości każdego z progów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie