PS Plus na lipiec oficjalnie. Trzy wyborne gry dla subskrybentów Essential

PS Plus listopad 2021 - logo PS Plus, w tle lecące konfetti
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Przeciek znów się potwierdził. PlayStation oficjalnie ujawniło ofertę PS Plus lipiec. Zestaw gier oferowanych w progu Essential powinien usatysfakcjonować nawet bardziej wymagających graczy.

Oto gry, które odbierzecie w ramach PS Plus Essential na lipiec 2022:

  • Arcadegeddon (PS5/PS4)
  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS5/PS4)
  • The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)

Powyższe tytuły będą dostępne do pobrania od 5 lipca. Zazwyczaj są udostępniane po południu, ale zdarza się, że można je pobierać nieco wcześniej.

Arcadegeddon to kooperacyjna strzelanka z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w której gracze mierzą się z zastępami wrogów będących przedstawicielami bezdusznej korporacji. Pomysł świetny, a i rozgrywka podobno daje radę.

Czy musze komuś w ogóle przedstawiać Crash Bandicoot 4: It’s About Time? To naprawdę bardzo udana odsłona serii przygód słynnego jamraja. Bądźcie jednak ostrożni, jeśli należycie do grona nerwowych graczy – CB4 to bardzo wymagająca produkcja.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan jest wybornym horrorem dla miłośników Until Dawn i innych gier studia Supermassive Games. Gra jest co prawda dostępna w PS Plus Extra, ale jeśli posiadacie jedynie subskrypcję Essential, nie macie na co narzekać.

W tym miejscu znajdziecie pełną ofertę PlayStation Plus Extra oraz Premium.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie